Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Лікування абстинентного синдромуНаркоманія – важка і серйозна хвороба, що викликає психологічну і фізіологічну залежність. Багато наркоманів, які намагаються самостійно відмовитися від наркотиків відчувають сильний абстинентний синдром, який здатний привести до летального результату.

Ломка небезпечна тим, що після прийому наркотиків, в організмі порушується робота всіх внутрішніх органів і систем, тому без чергової дози наркоман відчуває сильний біль, лихоманку і судоми, що призводять до анафілактичного шоку і зупинки серця. У домашніх умовах зняти абстинентний синдром можна за допомогою медичних препаратів. Але в разі ускладнень надати кваліфіковану допомогу слід правильно і швидко, тому краще звернутися в наркологічний центр.

Відзначимо, що диспансери відносяться до медичних установ і оснащені реанімацією і сучасним обладнанням. Крім цього в центрах працює медперсонал, здатний при необхідності надати екстрену допомогу.

На жаль, якщо у хворого запущена стадія хвороби деколи важко врятувати йому життя, але мета наркологічного диспансеру

– боротися за кожного пацієнта при будь-яких складних ситуаціях.

 

Зняти ломку наркозалежного

Без шкоди для організму зняття ломки можна провести тільки в стаціонарних умовах під наглядом реаніматолога, який в разі зупинки серця або виникненні інших ускладнень зможе провести реанімацію.

Через сильний ослаблення організму від прийому наркотиків і нестабільного емоційного стану пацієнта, лікар ретельно підбирає метод детоксикації, щоб не нашкодити хворому.

Для виведення залишків важких наркотиків з організму сучасна терапія вдається до медикаментозного способу. Пацієнту ставлять крапельниці, вводять певні препарати і вітаміни для підтримки організму, також можуть застосовувати заспокійливі засоби через надмірну буйність хворого.

Крім медикаментозного способу хворому приписують сувору дієту і можуть рекомендувати сауну, оскільки через відкриті пори і виходить піт, виводяться токсичні речовини і відбувається лікування від наркотиків.

Детоксикація організму триває від декількох днів до декількох тижнів і залежить від тяжкості наркотику і тривалості його прийому.

Що дає зняття симптомів ломки? Детоксикація допомагає позбутися тільки від фізіологічної потреби організму в наркотичній речовині, але залишається найнебезпечніша – психологічна залежність, яка без правильного лікування призведе до повторної пристрасті. Тому після очищення організму хворому призначають реабілітаційний курс, що триває від 3 до 12 місяців, з подальшим переходом в соціалізацію та адаптацію в сучасному суспільстві. На даному етапі з пацієнтом активно працює психолог, поступово позбавляючи його від шкідливої ​​звички, прищеплюючи огиду до наркотиків і налаштовуючи на здоровий і правильний спосіб життя в сучасному суспільстві.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

 

Абстинентний синдром при алкоголізмі

Алкогольний абстинентний синдром знімається кількома способами. Щоб не нашкодити хворому, детоксикацію проводять природним шляхом: пиття мінеральної води, прийом трав’яного чаю і абсорбентів, дихальна гімнастика. Медичний препарат вводиться тільки в тяжкому випадку, якщо хворий відчуває сильний похмільний синдром.

За природного способу детоксикації у хворого спостерігається:

  • Яскраво виражене потовиділення.
  • Тремтіння в тілі.
  • Нудота.
  • Запаморочення.
  • Діарея.
  • Озноб.

Якщо симптом не проходить найближчим часом, пацієнту вводяться вітаміни для підтримки серцевого м’яза і медичні препарати для полегшення стану. Лікування алкогольного абстинентного синдрому вдома проводиться тільки на першій-другій стадії алкоголізму, в більш запущених випадках краще звернутися за допомогою в наркологічний центр, бо через сильне ослаблення організму багато пацієнтів можуть не пережити похмілля. Правильно підібране лікування дозволяє не тільки полегшити стан пацієнта, але і швидко відновити всі функції організму.

 

Лікування абстинентного синдрому при алкозалежності

Лікування абстинентного синдромуЛікування абстинентного синдрому – перший крок до зцілення. Однак помилково думати, що знявши симптоми похмілля, ви вилікували хворого від алкоголізму. Таким чином, знімається тільки фізіологічна залежність, а проблема знаходиться глибше на психологічному рівні.

Після очищення організму від токсинів починається головний етап в лікуванні – реабілітація. За допомогою психологічної підтримки та виконання завдань у людини формується на підсвідомому рівні відраза до спиртного. Вона переосмислює життєві цінності, вчиться самостійно справлятися зі стресом і починає вести здоровий спосіб життя. На даному етапі дуже важлива підтримка близьких і рідних людей, яка дозволить адаптуватися колишньому алкоголіку в суспільстві і утриматися від прийому алкоголю.

У деяких випадках використовується метод підшивки, коли під шкіру пацієнта вводиться спеціальний препарат, що реагує на мінімальну дозу алкоголю, викликаючи сильне похмілля.

Завершальним етапом є адаптація в суспільстві, пацієнт знаходиться в диспансері, а решту часу живе вдома, він влаштовується на роботу, налагоджує сімейні відносини, вчиться заново правильно поводитися в суспільстві.

Часто, щоб впоратися з хворобою, колишні алкоголіки починають активно займатися спортом, відвідуючи тренажерний зал, тим самим поступово повертаючи собі колишню форму.

Після закінчення лікування пацієнту видається довідка, яка підтверджує повне одужання, саме цей документ дозволяє людині повернути батьківські і водійські права, відновитися на роботі.

Як зняти абстинентний синдром без шкоди для організму знає тільки кваліфікований медик, тому самостійне лікування може тільки погіршити стан хворого. Потрапляючи в наркологічний диспансер, всі пацієнти в обов’язковому порядку проходять повне обстеження організму, на підставі отриманих результатів призначається індивідуальне лікування.

Незалежно від того, страждає людина від алкоголізму або наркоманії, хворому необхідно якомога швидше пройти реабілітаційний курс. З кожним днем ​​хвороба прогресує, руйнує особистість, призводить до неправильної роботи нервової, судинної, ендокринної та кровоносної систем, порушує роботу внутрішніх органів, сприяє розвитку патологій, приводячи до болісної смерті.

Багато алкоголіків та наркоманів щиро бажають повернутися до колишнього життя, але в силу розвитку психологічної залежності зробити цього не можуть, так як не в силах пережити сильні болі під час абстинентного синдрому. Нерозуміння рідних тільки посилює непросте становище, хворий починає більше пити, збільшує дозування наркотичних речовин, відчуваючи себе непотрібним, у нього пропадає інтерес до життя і багато хто з них закінчують самогубством.

Якщо для вас дорога ваш людина, то не варто ігнорувати проблему. Необхідно хворого показати наркологу і відправити його на лікування в наш наркодиспансер, таким чином, давши йому шанс прожити довге і щасливе життя.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа