Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Успішне лікування метадонової залежностіПроблемою сьогоднішнього дня в усьому світі, і в Україні зокрема, є залежність від лікарських препаратів, які є у вільному доступі в аптеках. До таких препаратів можна віднести «Неогабін» і схожі препарати такі як «Лірика», «прегабалін», «альгеріка» і «габапентин». У безлічі аптек ці препарати легкодоступні без рецепта і за невисокою ціною. Вони володіють знеболюючим і ейфоричним ефектом. Завдяки цьому, людина вживши препарат один раз, і випробувавши відчуття легкої ейфорії, поступово звикає до препарату і для досягнення бажаного ефекту вживає його все частіше. Сама того не помічаючи, людина стає залежною від «Неогабіна».

Початкове призначення препарату – це полегшення стану епілепсії. Але завдяки тому, що він викликає ейфоричний стан, препарат став користуватися популярністю в середовищі наркоманів.

Завдяки тому, що «Неогабін» володіє сильним знеболюючим ефектом, його середовищем застосування стали наркологічні клініки, в яких він використовується в якості замінюючої терапії.
Завдяки препарату пацієнту вдається легше перенести ломку і вийти зі стану абстинентного синдрому. Період повинен бути мінімальним, із суворим дотриманням дозування.
В іншому випадку, є ризик від одного виду залежності перейти до іншого, не менш підступного. Такого роду лікування наркоманії може проходити тільки в умовах наркологічної клініки, під суворим контролем лікаря нарколога та з дотриманням дозування препарату.

[Contact-form-7 id = “1149” title = “SEO”]

Якщо ці умови не дотримані, пацієнт набуває залежність від «Неогабіна» і виникають ті проблеми, що і з іншими видами наркотичних речовин.

Відбувається звикання і нав’язливе бажання вживати препарат знову і знову. При спробі припинення вживання препарату у пацієнта погіршується самопочуття, відбуваються панічні атаки, депресія, безсоння, відсутність апетиту. Впоратися з такими станами складно і потрібна допомога фахівців.

В умовах реабілітаційного центру позбавлення від залежності відбувається легше. Людина там відрізана від її звичного оточення і виключений доступ до наркотичних препаратів. У реабілітаційному центрі наркоман вчиться заново сприймати життя без наркотиків. Справлятися з тягою. З ним працюють психологи і наркологи. У нас активно впроваджується програма «12 кроків», завдяки якій зцілилася безліч залежних людей. Ця програма спрямована не тільки на одужання. А й на відновлення всіх сфер життя людини, а саме соціальної та духовної її складові.

5 (100%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 05.12.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа