Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітаційний центр РеваншВарто почати з того, що «Налбуфін» відноситься до лікарських препаратів, які викликають звикання. Він відноситься до анальгетиків, що містять опіум. З цієї причини до цього лікарського препарату потрібно ставитися з підвищеною обережністю. За своїм змістом цей препарат має схожість з морфіном, але завдяки зміненій формулі він володіє менш ейфоричною і більш знеболюючу дію.
У медицині це засіб застосовується для лікування інфаркту міокарда і як сильний знеболюючий препарат широкого спектра дії. Але, завдяки вмісту наркотичних речовин, він набув популярності в середовищі наркоманів. Це тільки одна з причин популярності даного препарату. Також привабливим його зробила невисока ціна і доступність препарату по всій території України. Його можна придбати практично в будь-якій аптеці без відповідного рецепту.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

На відміну від інших препаратів звикання до «налбуфіну» відбувається повільніше

Така залежність від ліків, швидше, психологічна, ніж фізична.
Але, як ми знаємо, психологічна залежність часом сильніше фізичної, і вимагає координаційної роботи з психологом.
Після тривалого ін’єкційного вживання людину наздоганяє фізична залежність у вигляді абстиненції або наркотичної ломки.
Лікування цього роду залежності відбувається за тією ж схемою, що й від інших видів залежностей.
Перше, що потрібно зробити це звернеться в клініку. Тільки в клініці лікування наркоманії пацієнтові можуть надати кваліфіковану допомогу. Кожен рід залежностей має свої особливості і з цієї причини різняться і способи лікування, але існує загальна схема.
В клініці лікування наркоманії ми проводимо комплексну детоксикацію організму пацієнта. Завдяки цьому організм очищається від продуктів розпаду через довготривале приймання наркотичного препарату. Полегшується синдром ломки, і організм в цілому налаштовується на одужання. Відновлюються функції організму, покликані протидіяти прийому наркотиків.

У лікуванні залежності від «налбуфіну» необхідний також комплексний підхід

Людина звикає до дії наркотика на психологічному рівні, і препарат руйнує психіку залежного.
Необхідна робота з психологом і наркологом. Нарколог допомагає впоратися з фізичним аспектом залежності, а психолог з психологічними і емоційними залежностями. Допомогти наркоману можливо тільки поборовши проблему цілком.
У нашій клініці лікування наркоманії ми це розуміємо і знаємо точно, як допомогти залежному від такого препарату впоратися з недугою.

В умовах стаціонару ми надаємо всебічну допомогу людині з залежністю від «налбуфіна». Але, ця допомога має сенс тільки в умовах закритого стаціонару, де наркоман не має доступу до нової дозі і вчиться долати складні ситуації, не вдаючись до наркотиків і інших препаратів. Наркоман вчиться по новому дивитися на речі. І усвідомлювати свою проблему, а також протистояти спокусі чергового зриву. Без періоду реабілітації лікування втрачає сенс. Для деяких – це звичайно рятівна соломинка, але в основному наркомани по поверненню в звичну для них середовище не знають як правильно себе повести. І все повертається на круги своя. Саме з цієї причини так необхідна реабілітація.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 05.12.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа