Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітаційний центр РеваншНаркоманія – жахливе шірокораспространенние захворювання, яке впливає на психічне і фізичне здоров’я людини. Незважаючи на те, що навколо неймовірна кількість інформації про шкоду наркотиків, та й все знають, що вживати наркотики погано, в світі дуже багато наркоманів. Одна єдина доза наркотиків будь-якого виду для підняття настрою або з цікавості може зруйнувати життя людини назавжди.

Наркотики дуже швидко займають панівне становище в людському організмі і починають розпоряджатися думками та діями. Відразу ж після першої дози настає фізична залежність, а за нею протягом усього одного місяця регулярного прийому – і психічна залежність.

Наркоман починає нарощувати обсяги вживаного наркотику для отримання бажаних відчуттів. Але навіть збільшена доза перестає приносити полегшення, радість, ейфорію. Через це випадки передозування досить часте явище. Передозування може викликати як неконтрольовану реакцію, так і привести до негайного летального результату. У разі неконтрольованого стану, коли хворий не розуміє, що з ним відбувається, необхідно терміново викликати нарколога.

 

Анонімний виклик нарколога на будинок: як уникнути розголосу

Терміновий виклик нарколога додомуНа жаль, умовити наркомана лікуватися дуже складно. На першій стадії залежності він не буде вважати вживання легких наркотиків час від часу проблемою. Найчастіше усвідомлення того, що життя проходить повз, а шкода, що наноситься вживанням наркотиків, тільки зростає, фізичний стан погіршується, настає тільки на другій стадії. І частіше за все ближче до кордону з третьою стадією, коли наркотики вже не приносять ніяких відчуттів, а приймаються тільки для зняття абстинентного синдрому. Якщо ви помітили перші ознаки наркотичної залежності за близьким вам людиною, але він не йде на контакт, не визнає наявність захворювання, виклик нарколога на будинок виявиться рятівним.
Спеціаліст реабілітаційного центру приїде негайно. Наркологи клініки володіють методами переконання і зможуть допомогти вам умовити хворого на ефективне лікування наркоманії.

Відмова від лікування у наркоманів зазвичай відбувається на грунті страху про те, що подумають оточуючі і що лікування від залежності стане клеймом на їхньому подальшому житті. Але розголос такого роду діагнозів залишилася в минулому. Анонімність пацієнта так само в пріоритеті, як і результативність лікування.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Врятувати життя: виклик нарколога додому в Києві

Нарколог – це фахівець, який займається проблемою залежності на психічному і фізіологічному рівнях. Якщо залежний знаходиться в неадекватному стані, його розум затьмарився, у хворого ломка або наслідки самостійної детоксикації, виклик лікаря нарколога на будинок полегшить його стан, а в деяких випадках буде рятівним. Тому як під час своєї роботи з детоксикації або зняття абстинентного синдрому лікар використовує медикаменти, які полегшують стан наркомана і знімають прояви синдрому відміни. Досвідчений фахівець реабілітаційного центру надасть всю можливу допомогу хворому вдома. Крім того наркологи зобов’язані мати медичну освіту, адже вони працюють з пацієнтами, у яких безліч прихованих захворювань. Вони зобов’язані реагувати швидко і чітко на будь-які зміни в стані залежного.

Виклик нарколога на будинок можливий цілодобово, тому як допомога наркоману може знадобитися в будь-який час доби. Протягом години команда лікарів приїде на ваш виклик для надання допомоги. У будь-яких непередбачених гострих ситуаціях, які стосуються наркоманів, не можна відкладати виклик нарколога на потім. Таке зволікання може бути смертельним.

 

Вирватися з тенет залежності – ціна виклику нарколога

Скільки ж коштує виклик нарколога на будинок?
У кожному конкретному випадку вартість може відрізнятися в залежності від необхідних медикаментів і дій нарколога і його бригади. Ціна виклику нарколога на будинок в Києві починається від 1000 гривень і залежить від складності випадку. Після виклику на будинок нарколог готовий забрати пацієнта на реабілітацію в клініку, де йому буде надана спеціалізована допомога в боротьбі з наркоманією і прихованими проблемами, які послужили поштовхом для початку вживання наркотиків.

У стінах клініки з хворим буде проведена робота над вирішенням таких проблем, а також вжиті заходи для його соціальної реабілітації після повернення до звичайного життя. Співробітники реабілітаційного центру також проведуть роботу з сім’єю залежного, тому як вони є важливою частиною його життя. Рідні зобов’язані знати як себе вести і які заходи вживати в разі схильності до рецидивів або в складних життєвих ситуаціях.

3 (60.49%) 3527 votes
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 03.08.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа