Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Серед безлічі методик лікування алкогольної залежності існують деякі більш популярні варіанти, яким довіряють з більшою охотою, а також «нетрадиційні». Серед перевірених часом методик укол від алкоголізму можна вважати досить успішним.

Застосування ін’єкцій від алкогольної залежності досить цікаво з точки зору наявності наступних переваг:

 • Препарати мають тривалий вплив на організм, якого не виходить досягти при використанні таблеток;
 • Зручність методу, якщо порівнювати з методикою підшивки. В даному випадку виділяється не тільки ефективність, але і ряд інших показників, серед яких швидкість і термін отримання результату, а також абсолютна безпека для шкіри;
 • Внутрішньовенні уколи відразу проникають в кров, надаючи миттєвий ефект без роздратування травного тракту.

Успішне лікування метадонової залежності
В цей же час укол від алкоголю можна вважати досить ризикованою методикою лікування, в зв’язку з тим, що ймовірність зриву чревата летальним результатом. У зв’язку з цим вибір даного способу кодування обов’язково повинен бути усвідомлений і проходити виключно за згодою хворого.

Кодування від алкоголю уколом передбачає дотримання двох найважливіших положень:

 • накопичення ацетальдегіду, що позначається на досить сильній інтоксикації з відповідними їй симптомами: нудота, головний біль, блювота, зростання тиску і інші;
 • відсутність задоволення від алкоголю, що дозволяє зробити вживання алкогольної рідини неприйнятною.

Тривалість кодування залежить від концентрації речовини. Найбільш дієвим можна вважати річну концентрацію препарату. Однак варто розуміти, що через 2-3 місяці препарат залишає організм, тому подальший ефект швидше буде підтримуватися психологічно.

Як кодують уколом від алкоголізму

Кодування ділитися на варіації виходячи з різновидів препаратів. У той же самий час назви препаратів розбиваються по класах, виходячи зі способу і місця вакцинації. Розглянемо, як і куди можна зробити укол від алкоголізму:

 1. У печінку, що, в принципі, умовність, оскільки вважається рядовою внутрішньовенною ін’єкцією, що направляє речовину в печінку, тим самим створюючи аверсивное кодування. Лікарські засоби дозволяють блокувати новоутворення ацетальдегіду, чим формують у підопічного непереносимість до будь-яких видів спиртного.
 2. Кодування від алкоголізму уколом у вену – в даному випадку варто згадати про засіб «Торпедо» (звідки і народна назва методики) на базі дісульфірма відповідної концентрації. Внутрішньовенне кодування вважається максимально ефективним і при цьому нешкідливим в зв’язку з тим, що засіб безпосередньо виявляється в крові.
 3. Внутрішньом’язова ін’єкція відрізняється більш м’яким поступовим впливом без різкого прояву симптоматики. Найчастіше дані ін’єкції на основі препарату «Вівітрол».
 4. Французький укол – аналогія внутрішньом’язового кодування, однак в даному випадку вдаються до «Есперальгелю».
 5. Укол під лопатку від алкоголізму – дуже болюча процедура під анестезією місцевого характеру. Найчастіше застосовується в якості фінальної стадії лікування алкозалежності.
 6. Гарячий укол – по праву вважається найбільш корисним з усіх запропонованих вище варіантів лікування на основі уколів. Суть методики полягає у веденні вітамінів і магнезії або в ряді випадків хлориду кальцію. Хоча при цьому, ін’єкція швидше виконує завдання зняття напруги, ніж безпосереднього кодування.
Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Які уколи роблять від алкоголізму

Медпрепарати від алкозалежності можна вводити трьома різними методами, які, як правило, поділяються на кілька підкласів. В даному випадку все буде грунтуватися на місці введення препарату. Перш за все виділяють наступні ділянки для уколу:

 1. Печінка;
 2. Внутрішньовенно;
 3. Внутрішньом’язово (з представлених менш ефективний).

Наслідки уколу від алкоголізму

У ситуації недотримання умов відмови від алкоголю, варто розраховувати на суворе покарання. З огляду на прийняття навіть несуттєвою дози алкоголю, можна говорити про відчутні для організму наслідки тип:

 • Біль у всьому тілі;
 • Нудота, постійна блювота;
 • Збої дихання;
 • Агнозія серцебиття.

Не можна говорити про те що є залежність від препарату, що підтверджується і відсутністю протипоказань до прийому. Однак, всі зазначені наслідки виявляються навіть незважаючи на стан пацієнта і обсяг випитого.

5 (100%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 25.10.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа