Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітаційний центр РеваншПерш ніж здавати аналіз на наркотик, варто розуміти, що собою являє дане обстеження. Тест на наркотики – аналіз, який визначає наявність одурманюючої речовини в організмі людини по сечі (крові).

Кожен вид наркотику після вживання можна виявити протягом:

 • Амфетамін – 48 годин.
 • Кокаїн – 6-8 годин.
 • Героїн – 36-72 години.
 • Кодеїн – 48 годин.
 • Марихуана – 14-21 день.
 • Метадон – 3 дні.
 • Метаквалон – 7 днів.
 • Барбітурат – 1-21 день.
 • Бензодіазепіни – 3 дні.
 • Морфін – 48-72 години.
 • Фенціклін – 8 днів.
 • Пропоксифен – 6-48 годин.

Час виявлення наркотичної речовини безпосередньо залежить від частоти її вживання і типу дії.

Аналіз крові на наркотики ділиться на два типи:

 • Попередній: імунний метод, хроматографія.
 • Підтверджуючий: хроматографія, спектрометрія.

Підтверджуючий аналіз проводиться після отримання позитивного результату від попереднього аналізу.

 

Здати аналізи на наркозалежність

Як здати тест на наркотикиСистематичне вживання наркотиків згубно позначається на самопочутті, сприяє деградації особистості людини. Багато людей, помітивши зміни в поведінці близької людини, губляться в здогадах, вживає вона одурманюючі речовини чи ні. Щоб дізнатися правду, досить пройти наркологічний аналіз в наркодиспансері. Для обстеження використовуються кров і сеча, при цьому сам аналіз проводиться анонімно.

Своєчасне виявлення проблеми дозволить попередити фатальні наслідки, які проявляються з часом через прийом одурманюючих речовин:

 • Людина втрачає сенс життя і здатна закінчити життя самогубством або нашкодити своєму ближньому.
 • Часто наркомани помирають від передозування.
 • Організм наркозалежної людини страждає від нестачі гормонів, в результаті цього порушується його діяльність, виникають серйозні патології, що призводять до летального результату.

Своєчасна здача аналізів дозволяє попередити серйозні наслідки хвороби і вилікувати людину, повернувши її до нормального та здорового життя. До наркоманії потрібно ставитися серйозно, адже хвороба розвивається на психологічному рівні, чим більше стаж вживання наркотиків, тим менше шансів відновити психічний і емоційний стан хворого. За допомогою проведеного аналізу, ви зможете точно дізнатися, приймає ваша дитина або близька людина наркотики чи ні, і зможете при необхідності надати своєчасну допомогу, умовити на лікування наркомана, викликавши нарколога на будинок і відправивши хворого проходити реабілітаційний курс.

Оставить заявку! Бесплатная консультация!

Вы можете спасти его жизнь

 

Аналіз на наркотики

Щоб виявити наркотик в організмі, краще використовувати сечу, бо саме її можна отримати в будь-якій кількості безболісно для пацієнта. Недолік сечі в тому, що вона не показує кількість наркотику, для цього потрібно розгорнутий аналіз на наркотичні речовини, що має свої особливості:

 1. Опіати (дезорморфін, героїн) – важкий вид наркотиків. Після вживання, наркотична речовина швидко перетворюється в ацетілморфін 6, а через пару годин виводиться з організму природним шляхом. Тому виявити наркотик в крові дуже важко, для цього використовується сеча, що показує наявність наркотичної речовини через кілька діб після його прийому.
 2. Метамфетамін, амфетамін використовують не тільки наркомани, а й медпрацівники для лікування нарколепсії і гіпотензії, вводячи їх пацієнтові в ін’єкційної формі або перорально. Даний тип наркотиків широко поширений в нічних клубах. Для визначення наркотичної речовини використовують кров і сечу.
 3. Кокаїн – наркотик, що виготовляється з листя рослини коки. Його дія направлена ​​на нервову систему, він викликає почуття ейфорії і піднімає настрій. Виявити наркотик в сечі можна протягом восьми годин після його вживання.
 4. Найпопулярнішим наркотичною речовиною є марихуана, в простолюдді «травичка». Наркотик впливає на психіку людини за рахунок ТНС, що міститься в листках рослини. Після куріння «травки» ТНС відкладається в жировій тканині, тому виявити наркотик в сечі після його вживання можна протягом 21 дня.

Небезпека наркотиків в тому, що наркомани ретельно приховують їх прийом від своїх рідних і близьких людей. Якщо ви помітили, що людина стала скритною, у неї пропало бажання до раніше цікавих хобі, з’явилися підозрілі знайомі, пропав інтерес до життя, то саме час провести обстеження на наявність наркотичних речовин. Симптоми наркоманії схожі з сильною депресією, яку також не варто пускати на самоплив. Аналіз точно покаже результат, і ви зрозумієте звертатися з проблемою до психолога або до нарколога.

Тест на наявність наркотичних речовин, здатний визначити наявність будь-якого наркотику в організмі, тому перевірити близьку людину на наркозалежність не складе труднощів.

 

Де здати аналізи на наркотики

Як здати тест на наркотикиПройти тест на наявність наркотиків можна, звернувшись в приватну клініку або в наркодиспансер. Зазвичай такі аналізи проводяться анонімно, щоб не афішувати особистість хворого і дати йому шанс повернутися в здоровий осередок суспільства, не оголошуючи проблему, що виникла. Це важливо, тому що часто наркозалежні відмовляються від лікування, боячись розголосу, засуджень і зневажливих поглядів з боку.

Головне питання стоїть про вартість аналізу. Ціна тесту на наркозалежність в державному медзакладі і приватній клініці не особливо відрізняється, але найкраще здавати аналізи в клініках, що мають розвинену мережу філій або наркологічному диспансері. Невеликі медустанови через неповну комплектацію лабораторії можуть видати невірний результат, тому краще звертатися в наркодиспансер, де медперсонал постійно працює з наркозалежними людьми і в лабораторних умовах може 100% виявити і визначити будь-який тип наркотику.

Про вартість і час проведення аналізів можна дізнатися, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, а також якщо підійди до приймальні наркологічного диспансеру.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа