Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Алкоголь на ринку є найбільш затребуваним продуктом, який можна без проблем придбати в будь-якому магазині. Виробники алкогольних напоїв не скупляться на рекламу, демонструючи в ній якість і необхідність прийому спиртного, вживання якого часто призводить до залежності. Звичайно ж, не всі люди, що вживають спиртне стають алкоголіками. Однак в силу генетичної схильності і інших негативних зовнішніх факторів, що впливають на людину, багато людей не можуть справлятися з психологічним навантаженням і починають вирішувати свої проблеми за допомогою алкоголю, що призводить до сумних наслідків.Лікування алкоголізму

Сьогодні все частіше зустрічаються випадки, коли до спиртного звикають зовсім молоді люди, які в подальшому не можуть самостійно позбавитися від алкогольної залежності, що призводить до руйнування особистості та сім’ї в цілому, адже саме у батьків алкоголіків діти стають на злочинний шлях через брак уваги та виховання.

Радикальне лікування алкоголізму можна провести тільки в наркологічному центрі в стаціонарі, де кваліфіковані медпрацівники нададуть хворому необхідну допомогу.

Спиртні напої порушують роботу внутрішніх органів і сильно впливають на нервову систему, повністю отруюючи організм, що в підсумку призводить до психічних і неврологічних захворювань. Також, в період розпаду етил перетворюється в сильний токсин, який виводиться печінкою і нирками в результаті постійного розпивання алкоголю органи перестають нормально працювати, відмовляють нирки, розвивається цироз, що призводить до смерті хворого.

Початок алкоголізму можна розпізнати за ознаками:

 • Людина живе в бруді, у дворі, як правило, знаходиться багато порожніх пляшок з-під спиртного, житло виглядає бідно, так як у алкоголіка немає бажання до чогось прагнути і заробляти.
 • Людина йде в короткі, а потім тривалі запої після чергового застілля.
 • Після прийому великої дози спиртного у людини відсутній блювотний рефлекс, а на ранок немає похмілля.
 • Зовні шкіра виглядає старою, під очима часто бувають мішки, через погану роботу нирок, на шкірному покриві видно синці, через розриви капілярів.

Коли у людини починається остання стадія алкоголізму, то вона перестає, виходить з дому, оскільки постійно знаходиться в п’яному стані. Якщо ви помітили ознаки початківця алкоголізму у свого знайомого або близької людини, то необхідно його негайно привести на консультацію до нарколога, який умовить хворого пройти анонімне лікування в клініці.

 

Хронічний алкоголізм і його лікування

У наркологічному центрі способи лікування алкоголізму підбираються залежно від стадії хвороби:

 1. На першій стадії алкоголізму у людини спостерігається низька психологічна залежність. Тобто, якщо людина не має доступу до алкоголю, то вона не п’є, але тільки спиртне з’явиться на «горизонті» вона відразу ж візьме дозу спирту. На даному етапі зовнішніх ознак алкоголізму не видно, спостерігається лише невелика тяга до алкоголю, людина любить випивати з друзями на вихідних, або скрашує спиртним свою самотність. На даному етапі лікування досить просте, хворого потрібно відволікати якоюсь роботою і допомагати йому, скрасити своє дозвілля, а саме не залишати його на самоті. Протягом короткого часу алкогольна залежність проходить сама по собі.
 2. На другій стадії у хворого з’являється нав’язливе бажання випити, психологічна залежність стає більш стійкою, людина не може відволіктися і забути про алкоголь, після приходу додому з роботи вона намагається швидше прийняти дозу етилу. Організм поступово звикає, тому для виникнення блювотного рефлексу потрібна більш висока доза алкоголю. В результаті хворий не упускає можливості випити, спиртне поступово стає частиною його життя.
 3. На третій стадії хворий відчуває не тільки психологічну, а й фізіологічну залежність, це відбувається через те, що спирт порушує роботу ендокринної системи, деякі гормони перестають вироблятися. Людина без алкоголю відчуває себе погано, їй потрібно постійно випивати, щоб покращувати своє самопочуття. В результаті в печінці хворого починають проявлятися ознаки цирозу. Після примусової відмови від алкоголю хворий відчуває ломку, він стає агресивним і непередбачуваним.
 4. Четверта стадія алкоголізму є останньою, характеризуючись дисфункцією майже всіх внутрішніх органів. Людина втрачає інтерес до навколишнього світу, все, що її цікавить – етил. Примусова відмова від спиртного часто призводить до летального результату. За статистикою 95% алкоголіків вмирають дуже болісно, ​​причиною стає інфаркт або крововилив в мозок.

Вартість лікування від алкоголізму в наркологічній клініці часто залежить від тяжкості захворювання, бо при виведенні хворого з четвертої стадії залежності потрібні більш дорогі препарати, які дозволять відновити здоров’я, на скільки, це можливо.

 

Клініка лікування алкоголізму

Лікування алкоголізмуЩоб позбавити людину від алкогольної залежності, перш за все потрібне бажання самого хворого, інакше всі докладені зусилля можуть виявитися марними. Тому залежну від алкоголю людину необхідно умовити пройти лікування і чим швидше це буде зроблено, тим краще.

У клініці передбачені всі умови для лікування алкоголізму: комфортні палати, є басейн, тренажерний зал, масажний кабінет і красиве подвір’я для прогулянок. У клініці працює нарколог, психотерапевт, психолог та інші висококваліфіковані фахівці, які своєчасно нададуть необхідну допомогу.

Лікування проходить в стаціонарі, під наглядом лікарів, з кожним хворим проводиться психологічна робота, що дозволяє їм безболісно повернутися в здорове суспільство і навчитися вирішувати свої проблеми без спиртного. Лікування призначається індивідуально і залежить від стану здоров’я пацієнта і його стадії хвороби.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Ефективне лікування від алкоголізму

Ефективне лікування від наркоманії, лікування алкогольної залежності можливе тільки в наркоценті, де застосовуються перевірені часом методи лікування:

 • Зняття симптомів ломки за допомогою медикаментів.
 • Відновлення захисних сил організму і лікування придбаних недуг.
 • Проходження фізичних процедур для швидкого відновлення організму.
 • Психологічна допомога.
 • Реабілітація.

У клініці проводять лікування алкоголізму з гарантією того, що людина не повернеться до старої звички розпиття алкоголю. Для запобігання рецидиву рідним та близьким необхідно оточити колишнього алкоголіка розумінням і турботою, а також регулярно приводити його на консультацію до нарколога, а при необхідності до психолога.

 

Алкоголізм: лікування

До лікування алкоголізму необхідно підійти дуже серйозно, бабусині методи тут безсилі. Надати кваліфіковану допомогу може тільки фахівець, в домашніх умовах вилікувати алкоголіка нереально.

Потрапляючи в стаціонар в клініку, хворі привчаються до режиму, у них немає можливості дістати чергову порцію алкоголю. Спілкування з колишніми залежними від спиртного людьми, які повернулися до нормального способу життя, налаштовує хворого на повне одужання.

Основним аспектом лікування є настрій пацієнта на позитив, усвідомлення шкідливості алкоголю та переоцінки свого життя.

Багато хто вважає, що ціна лікування алкоголізму в Києві завищена, але це не так, адже вартість лікування залежить від клінічної картини стану організму хворого. Наприклад, вилікувати алкоголіка на першій або другій стадії, буде набагато легше і дешевше, ніж на третій і четвертій, адже його організм не поніс серйозних змін.

Методи лікування алкоголізму

У клініці застосовують дієві методи лікування алкоголізму:

 • Зняття похмільного синдрому шляхом введення через крапельницю препаратів: антигипоксантов, натрапив, антиоксидантів, антикоагулянтів і гепатопротекторів. Медикаменти полегшують самопочуття хворого, зміцнюють імунітет, сприяють відновленню роботи внутрішніх органів.
 • Підшивка допомагає уникнути рецидиву. Під шкіру хворому вводять спеціальний препарат, який починає діяти при мінімальній дозі спиртного, викликаючи сильну блювоту і нудоту. Тому пацієнтам, яким зробили підшивку, в подальшому не можна приймати спиртові медичні настоянки.
 • Психотерапія. Психологи постійно проводять індивідуальні та групові заняття з пацієнтами, дозволяючи їм переглянути свої плани на життя, подивитися в обличчя проблеми, що склалася, переоцінити ситуацію і налаштуватися на повне одужання.
 • Реабілітація – важливий завершальний етап. Хворим дозволяють бачитися з рідними, їх виводять в суспільство, вчать правильно поводитися і не піддаватися спокусам.

Лікування алкоголізму Київ відгуки

Якщо у вашій родині з’явився алкоголік, то не варто затягувати, адже з кожним днем ​​хвороба прогресуватиме, а стан хворого посилюватиметься. Наша клініка надає якісне лікування алкогольної залежності будь-якій стадії з максимальним відновленням здоров’я пацієнта. Хворі, які пройшли анонімне лікування алкоголізму в Києві в нашій клініці, залишають позитивні відгуки, що свідчить про високу кваліфікацію медпрацівників і ефективності використовуваних методів.

2.1 (42.22%) 9 votes
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 03.08.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа