Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Лазерне кодування від алкоголю відноситься до сучасних методик, які базуються на впливі лазерного випромінювання на спеціальні зони головного мозку. Ці зони несуть відповідальність за прояв патологічної тяги до вживання спиртного. За допомогою лазерного випромінювання стирається закладена «біологічна інформація», в результаті алкоголік позбавляється від згубної звички.

Даний метод кодування використовується в центрах не тільки в місті Київ, а й по всій країні. У наркології його почали застосовувати близько 15 років тому. Під час процедури береться червоний фізіотерапевтичний лазер, що відрізняється місцевим впливом і досить низькою проникаючою здатністю.

 

Центр лазерного кодування

Лазерная кодировка от алкоголизмаЛазерне лікування алкоголізму грунтується на цілеспрямованому впливі променя, спрямованого на акупунктурні ділянки людського тіла – біологічно активні точки. Як правило, ці області розташовуються на руках і головному мозку. Вони відповідають за функціонування різних органів і систем в організмі. Лазерний промінь впливає прямо на білкові молекули, в результаті концентрація іонів калію в крові різко збільшується. Внаслідок чого засвоюваність спиртних напоїв знижується, а енергетичний запас зростає. У нашому центрі подібний вплив полягає в наступному:

 • На біологічно активні точки виявляється вплив лазерного променя. Техніка поєднує в собі голковколювання і терапію лазером.
 • Спеціаліст працює з рефлексогенними ділянками на тілі залежного. Лазерний промінь дає можливість змінювати інтенсивність різноманітних ділянок в головному мозку, дозволяючи усунути патологічну пристрасть до спиртного.
 • Хворому дається однозначна установка на категоричну відмову від спиртного. Кодування втілюється і на рівні підсвідомості, проводячи корекцію патологічних процесів спільно з психоакустичною дією.
 • Під час процедури здійснюється загальний оздоровчий вплив на різні системи організму. Підвищується імунітет, стабілізується кровотворення, регенеруються тканини, усуваються хвороботворні мікроорганізми. Луч впливає на організм на клітинному рівні, через що запускаються природні механізми оздоровлення.

Можна сказати, що такий спосіб лікування залежності від спиртних напоїв заснований на китайській методиці голковколювання, але в ході його пацієнт не відчуває ніяких хворобливих відчуттів. Лазерне кодування від пияцтва відноситься до неінвазивних методів. Шкірні покриви і слизові оболонки під впливом лазерного променя зберігають свою цілісність. Хворий не відчуває дискомфорту під час процедури. Також воно не провокує алергічних реакцій, відторгнення, нагноєнь та інших негативних наслідків. Подібне кодування може застосовуватися на різній стадії залежності від алкогольних напоїв. Крім того, його можна комбінувати з іншими дієвими психотерапевтичними методиками.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

 

Відгуки про лазерне кодування

Лазерне кодування, якщо судити з відгуків, є досить ефективним методом. Процедура здійснюється лікарем-наркологом, для її проведення зовсім не потрібні стерильні умови. Основні плюси методики полягають у тому, що вона ефективна на пацієнтах, несхильних гіпнозу, або у яких медикаментозне лікування не дало належного результату. Метод ефективно усуває алкогольну залежність, не провокує небажаних побічних реакцій, але має ряд протипоказань:

 • різні онкологічні захворювання;
 • важкі форми загострення хронічних захворювань;
 • інфекційні захворювання та інші тяжкі стани хворого;
 • туберкульоз;
 • різні важкі форми діабету, що вимагають прийом інсуліну;
 • різноманітні психічні захворювання, до яких також відноситься шизофренія;
 • певний ряд генетичних хвороб, що передаються у спадок.

За бажанням пацієнт може також пройти в центрі медикаментозне лікування від алкоголизму в Києві з психологічної терапією, щоб назавжди позбутися від залежності, тому ціна лазерного кодування повинна розраховуватися окремо для кожного випадку. До кожного пацієнта використовується індивідуальний підхід, оскільки потужність впливу лазера має підбиратися окремо для пацієнта. У грамотно підібраних терапевтичних дозах лазерне випромінювання дуже навіть корисно для здоров’я. Після кодування пацієнт може відчувати наслідки установки коду – відчуття сухості в роті, нудота, відчуття втоми. Дані симптоми підуть самостійно через 8-12 годин після процедури.

1.7 (33.33%) 3 votes
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа