Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітаційний центр: анонімне лікування наркоманії і алкоголізму

Реабілітаційний центр проводить ефективне лікування різних видів залежностей. У нашому стаціонарі працюють професійні наркологи, психологи, психотерапевти, психіатри, рефлексотерапевти, реабілітологи, фізіотерапевти. Висококваліфіковані фахівці проведуть всебічну діагностику, а також розроблять індивідуальну програму лікування та реабілітації пацієнта.

Самолікування, на жаль, зазвичай не дає результатів, тому завжди краще звернутися до фахівців. Чим раніше буде виявлено неполадку, тим швидше і ефективніше можна позбавити хворого від залежності. Будь-яке звернення в нашу клініку є анонімним, інформація про нього не підлягає розголошенню навіть випадковим чином. Також ми не сприяємо постановці на облік наших пацієнтів.

Лікування та реабілітація відбуваються виключно на добровільній основі. Якщо ви самостійно не можете переконати близьку людину в існуючій проблемі, і вона відмовляється від лікування, не визнаючи себе залежною, зверніться до нас. Наші фахівці допоможуть мотивувати хворого на проведення лікування в стаціонарі.

У центрі реабілітації в Києві створені комфортні умови проживання і лікування пацієнтів, які дадуть можливість зосередитися на одужанні, не відволікаючись на побутові проблеми. У стаціонарі є все необхідне обладнання і медикаменти для лікування залежності за всесвітньо визнаною програмою.

 

Центр лікування наркоманії: програма лікування

При наркотичної залежності у хворого виникає непереборний потяг до регулярного вживання наркотичних засобів, що призводить в результаті до руйнування організму і деградації його особистості. Для ефективного лікування наркоманії важливо відокремити наркозалежного від його місця існування, тому процес лікування потрібно проводити в стаціонарі.

У нас є можливість забезпечити пацієнтові цілодобовий медичний нагляд. Це сприяє своєчасному реагуванню на зміну стану хворого і коригуванню схеми терапії з урахуванням особливостей його стану. Також перебування в центрі лікування від наркоманії забезпечує заборону доступу пацієнта до наркотиків і, відповідно, виключає можливість рецидиву.

Етапи комплексного лікування наркозалежності в наркологічному центрі:

  1. Діагностика наркоманії.
  2. Детоксикація організму.
  3. Реабілітація.
  4. Ресоціалізація.

Діагностика наркоманії включає збір всіх необхідних аналізів, ультразвукове дослідження, електрокардіограму і інші методи обстеження. Крім цього проводяться тести на наявність наркотичних речовин в організмі. Всебічна діагностика дає можливість індивідуально підібрати найбільш ефективні методи лікування пацієнта з урахуванням особливостей його організму.

Детоксикацію проводять на підставі результатів обстеження хворого і включає медикаментозну очищення організму від токсичних речовин та їх наслідків. Метою такого очищення виступає зняття абстинентного синдрому, а також нормалізація функціонування внутрішніх органів пацієнта і його нервової системи.

Невід’ємним елементом медикаментозної терапії при очищенні організму є інфузійна терапія, введення вітамінів, транквілізаторів і натрапив. У разі необхідності пацієнту вводять також протисудомні, нейролептичні та седативні препарати.

Київський наркологічний центр забезпечує відновлення фізичного та психологічного стану хворого. В процесі реабілітації пацієнта позбавляють не тільки від фізичної, а й від психологічної залежності від наркотиків. Для цього висококваліфіковані фахівці клініки використовують різні психотерапевтичні методи: гіпноз, фізіо-, рефлексо-, ксенонотерапію, заняття з психологами і психотерапевтами.

 

Реабілітаційний центр для алкозалежних: позбавлення від алкоголізму

Реабілітаційний центр: анонімне лікування наркоманії і алкоголізму

Алкоголізм – це хвороба, пов’язана з регулярним вживанням алкогольних напоїв. Непомірне споживання алкоголю на регулярній основі призводить до поступового руйнування організму, припинення нормального функціонування внутрішніх органів алкозалежного, порушення його психічного здоров’я, руйнування соціальних зв’язків.

Програма лікування алкоголізму і її терміни залежить від стадії, форми протікання і тривалості залежності. Чим раніше звернутися до фахівців, тим швидше, простіше і ефективніше проходить лікування.

В першу чергу фахівці центру лікування алкоголізму проводять очищення організму від етанолу і продуктів його розпаду. Для цього за допомогою інфузійної терапії очищають кров пацієнта, насичують її необхідними мікроелементами для відновлення нормального кислотно-лужного балансу.

На другому етапі лікування алкоголізму в Києві в реабілітаційному центрі для алкоголіків проводиться терапевтичний вплив на роботу внутрішніх органів, які найбільше постраждали від непомірного споживання алкоголю. В основному проводиться лікування печінки, серцево-судинної і нервової системи хворого.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Переваги звернення в центр реабілітації нарко- та алкозалежних

Очищення організму і поліпшення його функціонування не виліковує від наркоманії або алкоголізму. Для повного вирішення проблеми необхідна психологічна підтримка допомогу із застосуванням різних методик реабілітації пацієнтів. Наркоцентр в Києві проводить для своїх пацієнтів індивідуальні та групові заняття та психологічні консультації, забезпечують їх дозвілля, заняття спортом, фізична праця. У стаціонарі забезпечується затишна обстановка і позитивне ставлення, які позитивно впливають на позбавлення від залежності.

Реабілітація хворих спрямована на формування правильних життєвих цілей і здорових звичок, розвиток відповідальності за свої вчинки. Робота ведеться не тільки з пацієнтами, але й з їх близькими людьми, від яких теж залежить одужання і можливість подальшого повноцінного життя колишніх нарко- та алкозалежних.

Також пацієнтові допомагають повернутися до повноцінного життя без вживання наркотиків, налагодити відносини з рідними і друзями, знайти роботу і самореалізуватися. На етапі ресоціалізації проводяться тренінги по влаштуванню на роботу, розробляються покрокові дії клієнтів з їх працевлаштування.

Наші фахівці допомагають усвідомити помилки, які були допущені в сімейному житті, зрозуміти цінність сім’ї, виховання дітей. Пацієнти можуть в будь-який час звернутися в ребцентр за консультацією, порадою або підтримкою.

Комплексне лікування нарко- або алкозалежності в нашому реабілітаційному центрі допоможе пацієнтам надалі насолоджуватися нормальним повноцінним життя без наркотиків і алкоголю, налагодити стосунки в родині, отримати роботу і стати гідним членом суспільства.

4.5 (90%) 2 votes
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 19.07.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа