Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітація наркозалежнихМедична реабілітація наркозалежних – це один з найбільш важливих етапів, з якого складається комплексне лікування наркозалежності. Її головним завданням є повне усунення від психічного і фізіологічного впливу психотропних речовин на організм людини, також сюди входить настроювання внутрішніх можливостей організму на подальшу боротьбу із згубною звичкою і зміна способу життя в більш здорове русло. Повноцінна терапія включає спектр медикаментозних, психічних та соціальних заходів, націлених на повернення хворого до здорового життя.
Основною проблемою для наркозалежних є не стільки фізична пристрасть до речовин, а психологічна залежність. У нашому сучасному світі можна придбати наркотики практично на кожному кроці і виправдати цей вчинок простим почуттям жалю до самого себе. Способи лікування за допомогою медикаментів допоможуть зняти в найкоротші терміни абстинентний синдром – «ломку», що не дозволяє хворому відчути всі реакції організму на відмову від прийому наркотиків. Залежний міркує, що «ще одна доза і тоді точно все» або «після детоксикація ти знову «чистий». Але як показує практика це абсолютно не так. Невірні спроби позбутися згубної пристрасті здатні тільки погіршити стан і значно затягнути процес повернення до нормального способу життя.

 

Реабілітація наркозалежних в Києві

Реабілітація від наркотиків має основну мету – повне відновлення життя і особистості пацієнта, щоб він міг почати з «чистого аркуша» без залежної поведінки. Найчастіше цей процес складається з декількох етапів:

  • Детоксикація – усунення з організму токсичних речовин. Під час даного процесу виводяться залишки психотропного засобу, очищається кров і кишечник від токсинів, полегшується абстинентний синдром. Тут використовуються різні медикаментозні засоби для якнайшвидшого налагодження фізичного стану.
  • Психотерапія та ресоціалізація. Тепер включаються в безпосередню роботу психологи, соціальні працівники, консультанти (з числа людей, що позбавилися від наркоманії). Навколо пацієнта створюється спеціальне здорове оточення, яке забезпечить йому необхідну підтримку в боротьбі зі згубною звичкою усіма можливими безліковими і психологічними способами. Використання медикаментозних засобів на цьому етапі можливо тільки в разі коригування залишкових нервових розладів – депресивний стан та інші.

Реабілітація наркоманів в Києві не закінчується після того, як хворий покине стіни лікарні. Після виходу з медичного закладу він повинен застосовувати отримані знання на практиці. Людина отримує необхідну підтримку в працевлаштуванні, здобутті професії. Також йому потрібно регулярно брати участь в амбулаторних засіданнях груп моральної підтримки колишніх залежних. Особливо важливо, щоб після реабілітації пацієнт повірив у власні можливості і сили, а життєві проблеми, що з’явилися сприймав як ті які легко вирішуються, а не вважав, що вони унікальнимі і є приводом для зриву.

 

Реабілітація наркоманів: 12 кроків для повного лікування

Існують різні програми лікування залежності від наркотичних речовин. Такі програми – це сукупність певних медичних заходів, пройшовши які пацієнт зможе повернутися до здорового способу життя без психотропних препаратів. По всьому світу застосовується різну кількість методик і однією з найбільш популярних є програма «12 кроків». Дана реабілітація наркоманів в Україні активно застосовується протягом більше 20-ти років.

Її спочатку створили в Сполучених Штатах в 30-х роках минулого століття, після цього вона швидко поширилася в інших країнах. Суть цієї програми полягає в наступному – самостійно неможливо впоратися з згубною пристрастю, тому залежному потрібна допомога. Дана допомога необхідна для одужання, а щоб це сталося в житті потрібно провести кардинальні зміни, оскільки наркотики звели весь процес життєдіяльності до регулярного їх прийняття.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

 

Вартість реабілітації наркоманів в клініці

Ціни на реабілітацію наркозалежних залежать від конкретного обраного методу лікування. Деякі з метою економії і щоб скоротити час лікування вибирають тільки процедуру детоксикації, але цього недостатньо для повного одужання. Щоб повністю усунути наркозалежність, треба пройти повний курс лікування в стаціонарі, оскільки він має цілий ряд переваг:

  • пацієнти надійно захищені від негативного впливу соціуму, в тому числі перериваються контакти з минулою нездоровою компанією;
  • можливість регулярно бачитися з рідними і близькими, в тому числі на даних зустрічах може бути присутнім психолог, щоб можна було налагодити відносини всередині сім’ї;
  • хворий знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців в установі і в будь-який момент може отримати медикаментозну допомогу або психологічну підтримку;
  • в клініці відбувається комплексне лікування наркозалежних, лікування наркозалежних, всіх симптомів хвороби і супутніх захворювань, які були викликані залежністю;
  • під час лікування пацієнти не тільки проходять всі необхідні лікувальні процедури, також вони шукають нові нешкідливі захоплення для різноманітності дозвілля.

Щоб одужання відбувалося якомога швидше, також важливою є мотивація хворого. Пацієнт повинен сам хотіти вилікуватися. В іншому випадку йому допомагають фахівці розвинути мотивацію до позбавлення від даного захворювання.

 

Реабілітація після наркоманії – повернення до повноцінного життя

Реабілітація для наркоманів в комфортних умовах під постійним наглядом досвідчених фахівців, які використовують перевірені і високоефективні методи лікування відбувається в центрі «Реванш». Кожен залежний, який звернувся в клініку, отримає кваліфіковану допомогу. Чим швидше ви звернетеся за допомогою до професійних медичних працівників, тим швидше дасте собі або близькій людині шанс почати нове здорове життя!

2.3 (46.67%) 3 votes
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 19.07.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа