Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Лікування наркоманіїВаш близька людина страждає від алкогольної або наркотичної залежності? Тоді необхідно, як можна швидше позбавити її від згубних звичок. Саме для цього існують унікальні лекції дванадцять кроків для лікування наркоманії і алкоголізму. З їх допомогою людина зуміє переосмислити багато, відновити свою особистість і реабілітуватися в суспільстві.

Лекції 12 кроків

Програма дванадцять кроків – це одне з найбільш ефективні і найбільших винаходів ХХ століття. Це універсальна програма, яка підходить для лікування будь-яких видів залежності, які пов’язані з вживанням хімічних речовин і не тільки. Завдяки їй можна позбутися від алкоголізму, наркоманії, залежності від медикаментозних препаратів, різних уподобань. Лекції дійсно творять справжні дива, які не доступні в стандартній терапії, незважаючи на достаток найсучаснішого обладнання, і лікарських препаратів.

Система 12 кроків вважається однією з найефективніших, яка була розроблена для того щоб позбавити людей від наркозалежності , а також алкогольної залежності. Вона була створена в Америці, в 1930-і роки, її прийняли в багатьох країнах світах. Також її з успіхом застосовують і в нашій країні. Суть програми полягає в тому, щоб відбулося визнання людиною, очевидних фактів. Дана допомога просто необхідна для того щоб в житті залежної людини відбулися істотні зміни.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Лікування наркоманів і алкозалежних за програмою 12 кроків

12 кроків – це дійсно ефективна програма, вона допоможе позбутися від нарко – і алкогольної залежності, усвідомити що вина в тому що людина вживає спиртні напої або наркотики є. Основна суть такої програми полягає в тому, що людина усвідомлює цілком очевидні факти, що вона не здатна самостійно впоратися з наркозалежністю або алкоголізмом і їй необхідна допомога висококваліфікованих фахівців. Така допомога необхідна для того щоб нарешті одужати, а для цього, звісно, необхідні кардинальні зміни. Тільки тоді все вийде, з’явиться сила. Давайте розглянемо основні кроки програми:

Перший крок. Відбувається усвідомлення залежності того, що життя людини перестало керувати ним. Також залежний розуміє, що він хворий, визнає необхідність допомоги досвідчених професіоналів. Крім цього, слухач лекції усвідомлює, що він нарешті-то готовий кардинально все змінити в своєму житті, позбутися від страшної залежності і прийти до принад нормального і повноцінного життя.

Другий крок. Залежний починає розуміти, що його особисте джерело є великою, рятівною і дієвою силою, яка зцілює. І це може бути, як сила любові, так і сила підтримки з боку його сім’ї, сила професіоналізму, в Бога, компетенції лікарів і так далі.

Третій крок. Залежний повністю готовий до того, щоб довіритися обраній ним цілющий силі і нарешті усвідомити те, що він дійсно готовий дотримуватися її засад, а також принципів в різних сферах людського життя.

Четвертий крок. Залежній людині необхідно без всякого страху, максимально об’єктивно, а також глибоко оцінити власну силу життя, а також саму себе.

П’ятий крок. Людина повинна зізнатися самому собі, що протягом певного часового проміжку віона помилялася і готова до нормального життя.

Шостий крок. Залежний повинен заявити, що він нарешті-то готовий до позбавлення від недуги.

Сьомий крок. Тут мається на увазі не тільки бажання позбутися від недуги, але ще дії.

Восьмий крок. Виникнення бажання, загладити свою провину, перед якими він був неправий і завдав болю своєю залежністю.

Дев’ятий крок. Слід розставити правильні акценти на своїх життєвих позиціях.

Десятий крок. Триває постійний самоаналіз особистості. І в разі наявності помилок, їх усунення.

Одинадцятий крок. Періодичне звернення до вищої силі.

Дванадцятий крок. Завдяки досягнутим результатам варто допомогти і іншим залежним людям.

Пройти програму 12 кроків

12 кроків для алкоголіків і наркотиків – це відмінний варіант для тих, хто бажає позбавитися від своєї проблеми і готовий тверезим крокувати в майбутнє.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 25.10.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа