Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабілітаційний центр Реванш

Наркологічний диспансер в Києві надає кваліфіковане лікування наркоманії від всіх відомих наркотичний речовин і алкогольної залежності на будь-якій стадії. Центр оснащений сучасним обладнанням, реанімацією, лабораторією, комфортабельними палатами, тренажерним залом, сауною, масажним кабінетом і невеликим двориком для прогулянок, дозволяючи своїм пацієнтам відчувати себе затишно і комфортно.

Номер телефон наркологічного диспансеру вказано на сайті. Зателефонувавши до нас, ви можете викликати нарколога на будинок. Фахівець допоможе умовити хворого пройти лікування в стаціонарі і надасть йому необхідну допомогу в домашніх умовах.

Лікування в центрі здійснюється анонімно, що грає важливу роль в подальшому житті хворого. Після реабілітації клініка не розголошує ніякої інформації про особу пацієнта, і він може не боятися зневажливих поглядів і засуджень з боку нових знайомих і колег по роботі.

Обстеження в наркологічному диспансері

Після надходження в стаціонар пацієнт обов’язково проходить повне обстеження організму на наявність патологій і набутих захворювань. Після прояснення клінічної картини лікар призначає індивідуальне лікування.

Перший етап починається зі зняття ломки (похмільного синдрому), потім можна проводити реабілітацію, яка є основним і завершальним етапом на шляху до повного одужання.

Міський наркологічний диспансер проводить платне лікування та безкоштовне, в рамках проведеної державної програми, тому позбутися наркозалежності та алкогольної пристрасті може кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою.

Медичний центр в якості обстеження пацієнтів проводить:

  • токсикологічні та біохімічні дослідження крові;
  • аналіз сечі для перевірки роботи нирок;
  • розгорнутий і загальний аналіз крові;
  • УЗД всіх внутрішніх органів;
  • флюорографію.

При необхідності хворому призначають додаткове обстеження, щоб упевнитися в правильності поставленого діагнозу.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Як лікують в наркологічному диспансері: програми, методики

Наш наркологічний диспансер проводить поетапне лікування наркозалежності (алкоголізму):

  1. Детоксикація уявляє собою повне очищення організму від токсичних речовин, що виникли внаслідок прийому наркотиків і розпивання спиртного.
  2. Психологічна допомога складається з 12 кроків, включаючи індивідуальні та групові заняття з пацієнтом, дозволяючи йому зробити висновок і повернутися до здорового способу життя.
  3. Проводиться робота з родичами хворого, спрямована на налагодження відносин.
  4. Соціалізація: пацієнтові допомагають освоїтися в здоровому суспільстві, знайти роботу, хобі, вчать самостійно долати життєві проблеми.

Диспансер для наркоманів проводить лікування від наркозалежностіи протягом 3-6 місяців, все залежить від тяжкості прийнятого наркотику. За цей період часу пацієнт позбавляється від залежності і поправляє своє здоров’я.

В процесі лікування крім стандартних методів застосовується: масаж, фітотерапія, хворі відвідують тренажерний зал, басейн і сауну.

Також для поліпшення результату і розуміння причини пристрасті до пацієнтів застосовують гіпноз, який допомагає на підсвідомому рівні налаштувати хворого на одужання, викликаючи огиду до одурманюючих речовин і спиртного.

Ціни в наркологічному диспансері на послуги доступні, тому пройти лікування може будь-хто, хто цього потребує.

Пацієнти, які пройшли лікування в наркологічному диспансері, повністю повертаються до повноцінного життя в здоровому суспільстві, знаходять роботу, налагоджують відносини з рідними і близькими людьми, повертають втрачені цивільні права.

Відгуки про наркологічний диспансер свідчать про мінімальний ризик виникнення рецидиву і про високу якість лікування.

Станислав, 40 років.

Проходив лікування від наркозалежності в центрі, результат порадував. Комфортні палати, уважний персонал, я не відчував себе покидьком, навпаки, мені допомогли набути впевненості в собі, налагодити відносини з дружиною і дітьми, допомогли з працевлаштуванням.

 

Олександр, 29 років.

Пройшовши лікування в наркологічному диспансері, я почав життя з нового аркуша. У мене відкрилися нові цінності в житті, з’явилася сім’я і улюблена робота. Лікування проходив анонімно. Зараз активно займаюся спортом, і немає бажання повертатися до колишньої пристрасті.

 

Руслан, 27 років.

Потрапив по молодості в погану компанію, пристрастився до наркотиків, з часом життя втратило сенс, прокидаючись вранці, постійно шукав способи роздобути нову дозу. Звернувшись в наркологічний центр за допомогою, я сумнівався, що мені допоможуть. У підсумку я отримав увагу і розуміння з боку персоналу, усвідомив свої помилки і назавжди позбувся наркологічної залежності.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа