Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Успішне лікування амфетамінової залежності

Замісна терапія за допомогою “Метадону” використовується в разі лікування важких випадків наркоманії. Цей захід необхідний у випадках необхідності скасування внутрішньовенного введення наркотиків. Цей вид терапії може бути ефективний тільки під суворим наглядом лікаря-нарколога. «Метадон» – це також наркотичний препарат, який при порушенні дозування і термінів прийняття викликає звикання. У програмі лікування препарат використовується в рідкому вигляді і змішується з сиропами або водою. В процесі лікування виключається використання шприців. Дія препарату не перевищує 24 годин. Під наглядом лікаря регулюється доза, яка приймається пацієнтом. Це дозволяє поступово її зменшувати, допомагаючи організму вийти зі стресової для нього ситуації. При цьому, пацієнт відчуває себе досить комфортно. І, на протязі тижня, доза зводиться до нуля.
«Метадон» є забороненим для особистого використання препаратом, але, на жаль, як і інші наркотичні препарати, його легко придбати на чорному ринку. Придбаний на вулиці препарат вводиться внутрішньовенно. Наркоман не в змозі контролювати дозу препарату і це призводить до залежності і значних проблем зі здоров’ям. Головною проблемою, з якою стикаються наркомани, що використовують ін’єкційні наркотики – це проблеми кровоносної та серцево-судинної систем. Поразкою вен і артерій, а так само зараженням ВІЛ та гепатитом.

Варто пам’ятати, що визначити правильне дозування препарату можливо тільки в умовах стаціонару. Під суворим наглядом лікаря нарколога. Це також сильнодіючий наркотик, що викликає звикання. І при перевищенні необхідно дозування відбувається звикання до препарату.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Метадонова залежність , як і інші види залежностей , вимагають тривалого лікування та реабілітації.

Людина, що зіткнулася з такою залежністю, повинна бути поміщена в стаціонар.
У середовищі наркоманів існує думка, що цей препарат менш небезпечний в порівнянні з іншими наркотиками.
Кажуть, що відмовитися від нього можливо в будь-який момент. Але це не так. На відміну від інших препаратів, метадонова ломка може продовжуватися до місяця. І не кожна людина може витримати такі муки. З цієї причини, лікування залежності краще проводити в умовах стаціонару, де наркоману буде наданий належний догляд; за ним цілодобово спостерігатиме лікар-нарколог. Залежному буде призначений курс детоксикації, завдяки якому будуть зняті симптоми ломки і організм буде налаштований на одужання.
Цей препарат згубно впливає на весь організм в цілому.

Вплив «Метадону»:

  •  Головний мозок – помітні сильні порушення в психіці, спостерігається соціальна дезорієнтація, погіршуються розумові процеси і пам’ять.
  •  Кістки людини – препарат вимиває з кісток кальцій і перешкоджає його засвоєнню. Кістки стають крихкими, псуються зуби.
  •  Кровоносна система – проблеми з венозною і артеріальною системою. Проблеми в роботі серця. Зміна в складі крові. Кров погано надходить до органів. Склероз судин.
  •  Статева система – значні порушення в статевій системі призводять до імпотенції у чоловіків і до проблем зачаття у жінок, а іноді і до повного безпліддя.
  •  Печінка під дією цього засобу печінка поступово руйнується, а це загрожує гепатитом і цирозом печінки.
  •  Дихальна система – метадонову залежність супроводжує туберкульоз і погано піддається лікуванню запалення легенів.

Лікування залежності від метадону варто проводити в умовах закритого стаціонару з подальшою реабілітацією. Ломку у метадонозавісімого значно сильніше й триваліше ніж у наркомана з іншими видами залежностей. З цієї причини йому необхідний належний догляд і детоксикація організму. Також залежному необхідна соціалізація і реабілітація. Тільки в таких умовах у наркомана є шанс повернутися до нормально життя.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 05.12.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа