Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Лікування залежності від марихуаниЗ давніх часів людству відомі різні способи, як отримання психотропних речовин, так і їх використання. І шкода від їх регулярного вживання цілком очевидний. У двадцятому столітті наркоманію було офіційно визнано хворобою. І масштаби такої проблеми поставили перед сучасним суспільством, завдання, шукати дійсно ефективні методи лікування наркоманії.

В даний час наркозалежність розглядають в якості важкого психопатичного захворювання хронічної форми. На жаль, все починається, як авантюра або спосіб розслабитися. Згодом така згубна пристрасть захоплює людину цілком. Воно порушує обмін речовин, з’являється психологічна тяга до того, щоб повторити відчуття ейфорії. В результаті впливу наркотиків, організм швидко зношується, особистість поступово деградує, псуються соціальні зв’язки. Втягнутими в такий вир виявляються і близькі люди, які намагаються переконати наркомана зупинитися. Найчастіше людина не хоче, визнавати свою проблему або не бажає від неї позбавлятися. І як показує досвід, впоратися з проблемою без фахівців практично нереально.

Народні засоби для позбавлення залежності

Нерідко використовується лікування наркоманії народними методами. Через поширення такої залежності є величезна кількість шарлатанів, які пропонують позбутися проблеми за допомогою різних цілющих засобів.

Природно, зневірені родичі, намагаючись допомогти своїй близькій людині, йдуть на все. Довіряючись різним пройдисвітам, знахарям, витрачають на лікування величезні кошти, хапаючись за останню надію. Але результат, часто, негативний.
Так, справжні лікарі і лікарі, які використовували для лікування трави, змови дійсно існували, і чимала кількість методів, препаратів, присутніх в сучасній медицині були запозичені саме у них. На жаль, часи таких людей пройшли, їх просто вже не залишилося. А ті, що дійсно здатні позбавити від наркотичної залежності, представлені одиницями, але вони не роблять собі рекламу. Адже початковою метою таких людей є зовсім не гроші. Існуючі на сьогоднішній день рекламні заголовки про чудодійні народні способи, переслідують виключно комерційну мету.
Офіційна медицина привласнює наркоманії статус хвороби, відповідно, лікує залежну людину медикаментозно. Звісно, лікування наркомана медичними препаратами, найчастіше, є важливою необхідністю, але лікувати потрібно не саму залежність, а ті наслідки, які принесла згубна звичка.

Що стосується самої залежності, вона досить міцно сидить в підсвідомості людини і ліки не здатні впоратися з подібною проблемою. Тут потрібна психологічна реабілітація, робота з висококваліфікованими фахівцями, які допоможуть повернутися до нормального, повноцінного життя і назавжди забути про шкідливу звичку.

Повертаючись до народних засобів лікування наркоманії, варто відзначити, що навіть в тому випадку, коли лікар здатний травами або іншими методами провести позбавлення від тяги до наркотиків, він все одно не в змозі зняти емоційну залежність. Будь-які настоянки, гіпнози, змови, рано чи пізно дадуть збій, якщо взагалі подіють.

Реабілітація, лікування залежної людини повинно проходити за методикою, яка дозволить позбавити від тяги до наркотиків на рівні свідомості. Тільки правильний підхід відновить мислення, поверне усвідомлення власного життя, поставить нові цілі і позбавить від згубної звички назавжди. У тій ситуації, коли хворий усвідомлює коріння залежності, він уже не хоче повертатися до згубних пристрастей, бо в житті існує величезна кількість радощів і можливостей жити без наркотиків.

Так як наркоманія вважається важким хронічним захворюванням, при якому потреба вживати різні речовини, виникає систематично, лікування народними засобами, як і лише медикаментами, неефективно. Саме психологічний фактор дуже впливає на результат захворювання. Сьогодні не існує народних засобів, які здатні вплинути на психічну сферу залежної людини.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Які існують рецепти лікування наркоманії народними засобами

Якщо говорити про лікування травами, то надати позитивний, безпечний ефект можуть такі збори трав, як:
– Пустирник, валеріана, вони сприяють нормалізації сну, борються з підвищеною тривожністю і збудливістю;
– Ягоди журавлини і брусниці. Такі настойки мають протизапальну дію, сечогінну властивість, за рахунок чого, їх можна використовувати для детоксикації з тією метою, щоб наркотики, як можна швидше вийшли з сечею;
– Серед трав, що відрізняються антитоксичним впливом, варто виділити: кропиву, мелісу, польовий хвощ, насіння льону;
– Для того щоб у залежної людини сформувалася відраза до наркотиків можна використовувати трави блювотної дії.
Також можуть використовуватися змови, які вимовляються в присутності залежної від наркотиків людини. Вони сприятливо впливають на психологічний фон для тривалого ефекту утримання від наркотиків.

Чому лікування наркоманії народними засобами неефективне?

Найчастіше, нетрадиційні варіанти лікування наркоманії вибирають родичі після того, як офіційна медицина не дала результатів. В даному випадку у близьких опускаються руки і вони думають, що більше нічого не можна зробити. Тому, для багатьох народні засоби стають єдиною надією, щоб допомогти залежному . Останнім часом, інтерес до лікування народними засобами не перестає рости, але як показує практика – вони менш ефективні, ніж при зверненні в наркологічний центр.

Повернемося до самого початку … Народна медицина формувалася протягом декількох тисяч років. Ще в стародавній Русі знахарі вважалися шанованими людьми, оскільки вони знали про корисні властивості рослин. Деякі секрети лікування травами практикуються по сьогоднішній день, в селах.

Є люди, які все-таки вірять, що лікування наркоманії за допомогою народних засобів може допомогти. Тому для своїх наркозалежних родичів готують спеціальні чаї, моляться. Але, все це не дає результату, а певні склади трав можуть тільки погіршити стан. Так як перед лікуванням залежного дуже важливо знати його стан здоров’я, збиток, нанесений організму наркотиками.

Звертаючись в наркологічний центр, перед тим, як призначити лікування пацієнтові, він проходить ретельну діагностику, за результатами якої визначаються методи впливу.

Що краще: лікувати залежного народними засобами або звернутися в наркологічний центр?

Виходячи з вище сказаного, нетрадиційні методи лікування наркоманії – не вихід із ситуації, що склалася. Для початку необхідно провести діагностику хворого, потім детоксикацію під ретельним наглядом висококваліфікованих фахівців. Очищення організму від токсинів і отрут є першою сходинкою на шляху до одужання.

Народні засоби лікування ніколи за своєю ефективністю не зможуть зрівнятися з соціальною адаптацією і допомогою професіоналів в перевіреному наркологічному центрі. Практично кожен наркоман повністю дезадаптований : у них немає друзів, коханих, роботи, відносин і навіть людського розуміння того, що вони шкодять не тільки собі, а й своїм родичам. Для боротьби із згубною звичкою, а також її наслідками повинна бути розроблена індивідуальна програма, яка має на увазі не тільки медикаментозне лікування, але ще й психологічну терапію, участь в групових тренінгах і так далі. І якщо народні засоби від наркоманії зазвичай не приносять результатів, то хороший наркологічний центр відновить хворого, дозволить йому жити без наркотиків і запобіжить рецидив.

Зв’язавшись з досвідченими і висококваліфікованими фахівцями наркологічного центру, ви переконаєтеся в тому, що тут лікування набагато ефективніше, воно приносить результати , повертає людину до нормального, повноцінного життя. Так як тут задіяні всі ресурси, які допомагають позбутися від залежності, нормально перенести ломку, змінити свою думку, переосмислити життя і зрозуміти свої помилки. Це все дозволить не тільки позбутися від залежності, але ще й не повернутися до своїх згубних пристрастей.

Народні засоби не здатні закликати людину до совісті, одуматися, усвідомити, а тим більше відновити організм після нанесеної наркотиками шкоди. У наркологічній клініці працюють грамотні фахівці, які не тільки візьмуться за лікування, але ще і приведуть необхідні докази, які б мотивували позбутися згубної пристрасті. Також в центрі створені всі необхідні умови, які спонукають до швидкого одужання. Всі кімнати досить комфортні, є спортивний зал, ванна кімната з душовою кабіною та пральною машинкою. Також присутня кухня. Тут наркозалежні люди будуть вчитися жити заново, серед однодумців і небайдужого персоналу.

Не менш важливо і те, що нетрадиційна медицина може ще й погіршити ситуацію. Пам’ятайте, будь-які дії на організм хворого повинні проводитися під пильною увагою фахівців. У наркологічному центрі за залежною людиною буде здійснюватися цілодобовий нагляд, і в разі необхідності, допомога надається в найкоротші терміни. Звертаючись до спеціалізованого закладу, ви отримаєте гідний результат.

 

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.12.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа