Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Допомога алкозалежнимНа жаль, не завжди традиційні методи працюють на всі сто відсотків. Щоб уникнути негативного результату доводиться вдаватися до витонченим методика лікування алкоголізму, оскільки від цього залежить життя.

Всілякі «кодування» позначаються на здоров’ї пацієнта, звідси волею-неволею існує необхідність знаходження більш підходящого та результативного способу, з мінімальними втратами часу і здоров’я.

Більшості може здатися, що гіпноз дуже витончений спосіб для лікування залежності. Правда, коли хвороба вже перейшла всі межі можливого – зворотньої дороги немає. Доводиться вдаватися навіть до настільки неординарних можливостей, як гіпноз від алкоголізму.

 

Лікування алкоголю гіпнозом

Не можна не відзначити, що методика бере свій початок ще з 19 століття. Навіть на вітчизняних просторах присутній яскравий приклад представників даного ремесла. Відомий для всіх Бехтерєв – лікар, який не один раз доводив, що гіпноз дійсно здатний викликати відразу до алкоголю, тим самим позбавивши від залежності на тривалий час.

За своєю суттю, гіпнотерапія є зануренням пацієнта в транс з навіюванням відповідних установок. Практично за століття методика знайшла більш сучасний, науковий підхід, знайшла підкріплення в психотерапії та наркології. За допомогою гіпнозу вдається вилікувати від депресії, наркоманії та алкоголізму в тому числі. при цьому не можна не відзначити, що гіпноз від алкоголю дійсно вважається високоефективним способом лікування поряд з більш «традиційними» за рахунок того, що:

  • немає токсичного впливу;
  • позбавляє на тривалий період;
  • усуває страх, справляється з депресією і нівелює боязнь фобії;
  • відсутність необхідності в курсі спеціальних препаратів.

Виділяють кілька різновидів кодування гіпнозом:

  • Еріксонівський гіпноз;
  • НЛП — нейролінгвістичне програмування;
  • класичний гіпноз або гіпносуггестина терапія.

Еріксонівський гіпноз – кодування гіпнозом від алкоголю на основі введення пацієнта в прикордонний стан сну і неспання, коли лікар вселяє установки відрази до спиртного. Еріксонівський гіпноз повністю змушує людину відмовитися від алкоголю на підсвідомому рівні.

Гіпносугестивна терапія вважається більш давнім різновидом гіпнозу, що застосовувалася ще в стародавньому Єгипті. Сам процес – кодування від алкоголю гіпнозом здійснюється в 3 етапи: підготовка, гіпноз і підтримання ефекту. Процедура, коли фахівець викликає відразу до спиртного досить ефективний у зв’язку з тим, що хворий може отримати 100% результат. Однак в даному випадку все буде залежати від того, наскільки пацієнт довіряє лікарю. Перш за все, до моменту походу до лікаря пацієнту необхідно перейнятися довірою до свого фахівця, повністю віддати себе в його руки. У разі, коли людина до процедури перебувала в тривалому запої, не обійтися без медикаментозного очищення організму.

НЛП не можна назвати, як такою процедурою – гіпноз проти алкоголізму, скоріше за суть методики полягає в щадному способі виконання пацієнтом конкретних дії з подальшим відновлюванням психіки і перебуванням в станы радості та життєвої насолоди. На жаль, присутній певний недолік, що полягає в тому, що реалізація НЛП- методики проходить досить тривалий період. Деякі лікувальні заклади пропонують швидке кодування на основі НЛП-коду, здатного позбавити від алкоголізму назавжди.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Гіпноз від пияцтва

Лікування алкогольної залежності може також проходити на основі когнітивно-поведінкової психотерапії, підставою для якої є сукупність кожної дії людини, сукупність її думок, бажань. Однак куди більш дієвими є відгуки клієнтів, які пройшли лікування.

Сергій, 26 років, м.Архангельськ

Існування сім’ї було під загрозою, тому мною було прийнято рішення впоратися з недугою власними силами не вийшло. Випивка в даний час недешеве задоволення, тому сім’я руйнувалася не лише через напруженість всередині, але і через фінансове становище, я почав відчувати себе негідним чоловіком. Трохи поміркувавши відправився на лікування гіпнозом.

Ольга, 35 років, м.Вологда

Чоловік і алкоголь ще куди не йшло, проте для дівчини дана залежність звучить як вирок. Алкоголік – це вже не модно навіть, очевидно, що навіть клеймо. На жаль, але я не відразу зрозуміла, що самостійно впоратися не вийде, тому не всі методи лікування виявилися результативними. Після того, як вирішила вдатися до традиційних нічого не вийшло. Довелося відправитися за «некласичними» варіантами – лікуванням гіпнозом. Сьогодні все добре.

Не секрет, що наслідки для пацієнта можуть бути плачевні. У зв’язку з цим йому необхідно самостійно зважитися на зміни свого способу життя. Людина повинна відчути, що «нова» життя повністю заповнює її час, а на ранні звички вже не залишається бажання і можливості.

3 (60%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 25.10.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа