Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Реабилитационный центр РеваншБільшість людей, які зіткнулися з проблемою алкоголізму у своїх близьких, ніколи не зможуть зрозуміти, чому людина п’є, що її штовхає на вживання алкоголю знову і знову. Та й сам хворий часто не може самостійно відповісти на це питання. А також йому дуже складно прийняти тверде рішення відмовитися від згубної звички і почати лікування.

Рідним алкоголіка також доводиться нелегко. Вони не знають, як боротися з алкоголізмом без відома хворого. А також вважають такий спосіб єдиним вірним рішенням. Самі ж алкоголіки бояться починати лікування через його тривалість і часто просто вірять в «чарівну таблетку», яка зможе раз і назавжди допомогти їм. Але, на жаль, такої таблетки не існує. Не прикладаючи зусиль, хворий не зможе позбутися від алкогольної залежності.
Як проходить лікування алкоголізму? Випробувавши всі методи переконання від умовлянь і прохань до погроз і нападів, рідні починають шукати засіб від алкоголізму без відома хворого . Хочемо відразу відзначити, що такі дії незаконні, а також можуть мати вкрай несприятливі наслідки для здоров’я.

 

Чим лікувати алкоголізм без відома хворого

Без відома хворого лікування алкоголізму відбувається таємно з використанням медичних препаратів, які потрібно підсипати або підливати безпосередньо в напої. Вони містять речовини, які викликають неприємні відчуття. Складність полягає в тому, як непомітно додати ці самі ліки.

Такі медикаменти поділяють на групи:

  • краплі, які викликають огиду до спиртного;
  • таблетки або настої, які полегшують наслідки абстинентного синдрому;
  • суспензії, які знижують бажання випивати.

Лікування алкозалежності без відома хворого

У народній медицині для боротьби з алкоголізмом використовуються трави, а також змови, а деякі з них за межею розумного і більше схожі на анекдотичні історії. Можна зрозуміти відчай рідних та їх бажання допомогти позбутися хвороби, але перед пошуком в інтернеті народних засобів варто звернутися до нарколога. Сьогодні існує безліч наркологічних клінік, приватних і державних. Про багато з них можна знайти інформацію в мережі і ознайомитися з методиками лікування. А також зателефонувати або приїхати для консультації. Фахівці наркологічних клінік володіють методами переконання завзятих алкоголіків в необхідності почати лікування.

При виборі народних ліків від алкоголізму без відома хворого потрібно пам’ятати про те, що існують протипоказання для їх використання. Вони пов’язані з порушеннями в роботі внутрішніх органів. Більшість з протипоказань безпосередньо пов’язані зі зловживанням спиртним. При великому бажанні допомогти без контролю лікарів і належних знань можна тільки нашкодити.

Варто зазначити, що фізична залежність – це лише менша частина такої проблеми, як алкоголізм. Як можна говорити про одужання після детоксикації, так і не можна говорити про завершення лікування без проходження психологічної та соціальної реабілітації. Найчастіше джерелом проблеми є невирішені дитячі образи, конфлікти в родині або на роботі, відсутність взаєморозуміння і підтримки. А все це психологічна складова залежності. Під час роботи з психологом індивідуально і в групах хворий навчається справлятися з проблемами без спиртного. Без цього вилікувати алкоголізм раз і назавжди неможливо. А значить чарівного засобу, який швидко допоможе впоратися з залежністю, не існує.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Як відучити пити алкоголь без відома хворого

Більшість медикаментів, які викликають негативні відчуття до алкоголю на фізичному рівні, рекомендується використовувати від 3 місяців і більше. Таким чином, відбувається вироблення стійкого неприємного відчуття до спиртного. Перед застосуванням таких таблеток або крапель, потрібно дуже уважно ознайомитися з інструкцією із застосування і протипоказаннями до використання. Бажано все-таки проконсультуватися з наркологом або сімейним лікарем.

Якщо ви зважилися на використання настоянок на лікарських травах, пам’ятайте, що більшість з них отруйні. Їх дія найчастіше заснована на виклику нудоти і блювоти при вживанні алкогольного напою, в який їх додали. Від незнання або мінімального передозування можна домогтися негативного впливу на основні системи організму і отруїти людину.

Методів боротьби з алкоголізмом без відома хворого в народній медицині досить багато. А сьогодні при вільному доступі до інформації в мережі можна знайти будь-які рецепти знахарів. Пам’ятайте про те, що алкоголізм – це захворювання, викликане психологічними проблемами. І лікувати його потрібно комплексно!

5 (100%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа