Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Успішне лікування амфетамінової залежностіНа жаль, алкоголізм є досить поширеним явищем. Зловживання спиртними напоями негативно позначається на якості життя людини і приносить шкоди організму. Лікування алкоголізму необхідно в більшості ситуацій. Тільки в такий спосіб людина може позбутися згубної пристрасті і повернутися до нормального способу життя. Крім лікування самої залежності, людині, який зловживає спиртними напоями необхідне очищення організму. Даний процес досить складний і тривалий.

Алкогольна інтоксикація

При перших ознаках інтоксикації, багато залежних вдаються до самолікування і починають споживати рекламовані засоби. Але вони не дають ніякого ефекту. Так як дана проблема досить серйозна і для її усунення, а також наслідків важливий професійний підхід. Не варто займатися самолікуванням, краще відразу звернутися до фахівців.

Доступними засобами, які усувають алкогольну інтоксикацію, слід виділити крапельницю. Поставити її можна в нашому наркологічному центрі. У нас працюють найкращі фахівці. До того ж, ми завжди намагаємося по максимуму швидко вивести хворого із стану алкогольного сп’яніння, тому використовуємо перевірені лікарські препарати.

Завдяки професіоналізму наших фахівців, їх досвіду і знанням, в нашій клініці допомагають вивести токсичні речовини навіть у найважчих ситуаціях. Крапельниця при алкогольної інтоксикації – це найкраще рішення, за допомогою якого людина швидко поправитися, позбутися від неприємних відчуттів, больових симптомів. Введення лікарських препаратів відбувається безпосередньо в кров, за рахунок чого досягається швидкий результат, так як інші варіанти введення медикаментів не гарантують їх повного надходження. Якщо для інтоксикації використовувати таблетки, то частина ліків осідає на органах і тканинах, тільки мала частина препарату надходить в кров, відповідно знадобляеться більше часу для того щоб допомогти пацієнтові і зняти алкогольне сп’яніння.

При отруєнні спиртними напоями не варто займатися самолікуванням, пам’ятайте, тільки досвідчений нарколог зуміє підібрати найбільш ефективний засіб, який дасть позитивний результат. У разі сильної інтоксикації алкоголем варто викликати лікаря. Лише досвідчений фахівець надасть кваліфіковану допомогу.

Завдяки крапельниці паціент отримуе наступні переваги:

– Швидке усунення всіх симптомів;
– Використання найбільш ефективних розчинів;
– Є можливість вивести людину із запою.

Склад крапельниці може бути різним, в основному використовуються засоби, які сприяють частому сечовипусканню, відповідно, шкідливі речовини швидше виводяться з організму. Також можуть застосовуватися засобии, які нормалізують сольовий баланс і поліпшують обмін речовин. У крапельниці можуть перебувати розчини, які не просто знімають всі симптоми і усувають похмілля, але ще і живлять організм корисними речовинами, завдяки яким печінка приходить в нормальний стан. Даний спосіб для усунення інтоксикації покращує стан залежного, це дозволяє швидше впоратися з отруєнням. Звичайно, для кожного пацієнта крапельниця підбирається в індивідуальному порядку, виходячи з особливостей організму.

Крапельниця від алкоголю, переваги

Алкоголь – це токсин, який негативно впливає на центральну нервову систему. Його регулярне вживання у великих кількостях веде за собою порушення роботи всього організму. Отруєння алкоголем може статися у будь-якої людини. А ступінь інтоксикації залежить не тільки від якості спиртних напоїв, а й від індивідуальних особливостей пацієнта.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Існує кілька ступенів алкогольної інтоксикації:

– Легка. В даному випадку можуть бути присутніми розлади психіки;
– Середня. Вона супроводжується неврологічними розладами;
– Важка. У цій ситуації, токсини чинять негативний вплив на всі внутрішні органи. Якщо не надати допомогу вчасно, можливий летальний результат.

Якщо людина вживає алкоголь постійно, при отруєнні важка ступінь настає набагато швидше, ніж у інших

Крапельниця при алкогольної інтоксикації – це одне з найбільш дієвих засобів, що допомагає усунути навіть гостре отруєння, саме тому наш центр використовує даний метод. Перш ніж призначати певний препарат проводяться спеціальні дослідження, виходячи з отриманих результатів, визначає склад ліки. В іншому випадку стан пацієнта може погіршитися.

У нашому наркологічному центрі працюють грамотні фахівці, які зроблять все можливе, щоб усунути симптоми отруєння алкоголем і посприяти швидкому одужанню. Ми використовуємо лише сучасні препарати, що сприяють швидкій і ефективній нормалізації загального стану людини.
Напевно, багатьом відомо, що спиртні напої мають токсичні властивості, але при помірному споживанні отруйні речовини спирту практично не завдають шкоди здоров’ю. Якщо спирт надходить в організм у великих кількостях, це досить небезпечно не тільки для здоров’я, але ще й для життя людини, так як настає сильне отруєння.

При алкогольному отруєнні слід терміново звертатися до фахівців. В даному випадку крапельниця полегшить стан пацієнта. Вводиться вона внутрішньовенно, в результаті виводяться всі токсини, і нормалізується самопочуття. Якщо вам необхідна грамотна і професійна допомога досвідчених фахівців, то наш наркологічний центр готовий допомогти.

Наші фахівці допомагають позбутися від інтоксикації організму, алкогольної залежності та пройти реабілітацію, спрямовану на поліпшення здоров’я, подальшу адаптацію людини до повноцінної і нормального життя. До кожного пацієнта здійснюється індивідуальний підхід, проводиться робота не тільки нарколога, а й психолога. Це дозволить визначити головну причину зловживання спиртними напоями і швидше вилікувати залежного.

Наша клініка пропонує свої послуги з виведення людини з запою, інтоксикації організму за допомогою крапельниці. Якщо хворий знаходиться у важкому стані, фахівці прибудуть за вказаною адресою і самостійно доставлять його в центр.

Тут йому буде надана грамотна допомогу. Ми пропонуємо свої послуги двадцять чотири години на добу.

Крапельниця, лікування і реабілітація необхідна в таких ситуаціях:

– Хворий на протязі тривалого часу знаходиться в запої;
– Є інтоксикація організму;
– У пацієнта з’явилися галюцинації;
– Переважає неадекватне або агресивний стан.

Звертаючись до нас, кожен пацієнт отримає ефективну і оперативну допомогу. У нас є все необхідне, щоб вивести хворого з критичного стану. Крім сучасного обладнання, наш центр має в своєму розпорядженні відповідальними і досвідченими фахівцями. Хворий ніколи не залишиться один. За ним буде здійснюватися цілодобовий нагляд.

Крапельниця дозволяє:

– Очистити кишечник;
– Очистити кров;
– Відновити повноцінну роботу внутрішніх органів;
– Зняти алкогольну інтоксикацію.
Дія крапельниці при інтоксикації:

По-перше, розріджується кров. Завдяки спеціальному складу розчину зменшується концентрація алкоголю в крові, також заповнюється дефіцит рідини в судинному руслі. Це необхідно, тому що при алкогольної інтоксикації починає розвиватися гіповолемія..
По-друге, відновлюється сольовий баланс. У разі необхідності склад може доповнюватися спеціальними розчинами, які допоможуть скорегувати електролітні порушення. Вся справа в тому, що під час прийому алкоголю розвивається недолік натрію, калію, магнію, це загрожує порушенням обміну речовин і роботи серця.
По-третє, відновлюється кислотно-лужний баланс. Під час окислення алкоголю, в організмі збільшується кількість недоокислених продуктів. Як результат – виникають порушення кислотно-лужного стану крові, починає розвиватися метаболічний ацидоз. Це загрожує системними порушеннями, так як тільки при певних показниках PH в організмі нормально відбуваються біохімічні реакції.
По-четверте, відбувається детоксикація. Іншими словами, крапельниця допомагає знищити залишки алкоголю. Спеціальні компоненти розчину надають антигіпоксичний, дезінтоксикаційний вплив.
По-п’яте, крапельниця рятує від зупинки дихання. При важких ситуаціях, від сильного похмілля вводяться спеціальні речовини – антагоністи опіатних рецепторів мозку, які не дозволяють шкідливим речовинам, присутнім в спиртних напоях викликати почуття ейфорії. Так як алкоголь може діяти на такі рецептори, як наркотичні речовини. А вплив алкоголю у великій дозі на опіатні рецептори, веде до зупинки дихання.
По-шосте, вітаміни. У крапельниці можуть додаватися вітаміни, вони необхідні для нормалізації всіх видів обміну, в разі важкого похмілля. Також, є вітаміни, які допомагають в дезінтоксикації, що виступають в якості антиоксиданту для ефективного захисту клітинних мембран.
По-сьоме, речовини для підтримки печінки. Основний метаболізм і знешкодження алкоголю відбувається в печінці. Завдяки спеціальним препаратам печінка відновлюється і відбувається знешкодження кишкових отрут.

Якщо ви або ваш близька людина зловживає алкоголем, отруїлася спиртним напоєм або вжив його у великій кількості, важливо відразу звернутися за професійною допомогою. Наші фахівці прибудуть в найкоротші терміни, вони визначать ступінь отруєння і призначать лікування. Зазвичай, спочатку проводиться діагностика, далі підбирається лікування і препарати для крапельниці, які сприяють зниженню ризику летального результату.

Наші фахівці мають необхідний досвід, кваліфікацією, щоб розпізнати ступінь отруєння. Також ми зможемо надати оперативну допомогу. До нас ви можете звернутися в будь-який час доби, оскільки зволікати в подібних ситуаціях не можна. Завдяки правильно підібраним лікам, крапельниця швидко очистить організм від токсинів. Пам’ятайте, вчасно розпочате лікування є запорукою порятунку людського життя. Процес лікування проходить абсолютно конфіденційно. Нам ви можете довіряти.

5 (100%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 10.12.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа