Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Кодування від алкоголізму за методом Довженка

Лікування алкоголізму за методом Довженка відноситься до однієї з найбільш поширених методик по всьому світу вже більше тридцяти років. Основою для розробки даного методу стали психотерапевтичні способи впливу на підсвідомість залежного за допомогою його свідомості. Основний плюс даного методу полягає в тому, що процедура займає всього від півтори до 4-х годин. Уже після першого відвідування фахівця можна досягти бажаного результату.

Даний спосіб лікування відрізняється від інших тим, що він не провокує відторгнення спиртного з хворобливими наслідками на його вид або запах. Спосіб не формує психологічні «якоря» – негативні ефекти з вживанням спиртного, під час якого можуть проявитися негативні фізіологічні реакції, що не піддаються контролю – напади нудоти з блювотою, прискорене серцебиття, напади паніки, надмірне потовиділення, хворобливі спазми. Даний метод кодування не має небажаних реакцій і протипоказань.

 

Метод Довженка від алкоголізму

Кодування від алкоголю за методом Довженка відбувається за рахунок методики поверхневого гіпнозу. Спеціаліст впливає на пацієнта, грунтуючись на своїх знаннях про психіку людини і навичках презентації. Хворий під час проведення процедури залишається в повній свідомості та в стані аналізувати все, що відбувається навколо себе. Під час процедури головне – довіра між пацієнтом і лікарем. Психотерапевт надає дію на хворого за рахунок вербальних навичок, створюючи у нього установку на відмову від спиртного.

Психотерапевт грає роль референтної особи – авторитету для залежного. Всього процедуру можна розділити на кілька етапів:

  1. Підготовка залежного. На даному етапі фахівець з’ясовує на якій стадії знаходиться пацієнт, причини залежності і чи є бажання до одужання. При цьому для ефективності лікування обов’язкова наявність мотивації.
  2. Введення пацієнта в гіпнотичний транс. Під час даного етапу психотерапевт встановлює кодування на певний період часу, протягом якого алкозалежний не вживатиме спиртне.
  3. Навіювання. На даному етапі починається безпосереднє навіювання кодування.

За рахунок певних психологічних прийомів терапевт пояснює пацієнту шкоди спиртних напоїв, викликаючи у нього емоційну реакцію. При цьому настрій тільки позитивний. Лікар показує хворому, що сучасні методи лікування алкоголізму йому необхідні, мотивує його на одужання. Крім того, хворий бере активну участь під час процедури. Він не тільки спілкується з лікарем під час сеансу і висловлює самостійність і відповідальність за прийняті рішення, а й сам встановлює для себе період утримання від вживання спиртних напоїв. Метод може використовувати як самостійно, так і в комбінації з іншими методами усунення пристрасті до спиртного.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Кодування від алкоголізму за методом Довженка

Кодування за цим методом здійснюється за добровільним і усвідомленим бажанням хворого. Методика відрізняється тим, пацієнт залучений в процес одужання. Від нього вимагається не просто згоду, щоб побороти залежність від спиртного. Також від нього будуть потрібні реальні дієві підтвердження свого рішення, прийнятого під впливом кризових ситуацій або самостійного бажання. Метод грунтується на почутті відповідальності, тому перед сеансом залежний повинен утримуватися від вживання спиртного або навіть лікарських засобів з вмістом спирту протягом семи-десяти діб.

На сеансі хворий повинен бути абсолютно тверезим. Процедуру кодування можуть проходити виключно повнолітні. Перед процедурою обов’язково проводиться бесіда пацієнта і лікаря, при якій з’ясовується не тільки ціна кодування від алкоголю за методом Довженка, а й причини виникнення згубної звички, у пацієнта створюється правильне ставлення до кодування – як спосіб допомоги в згуртованій боротьбі з хворобою, а не як накладене на людину обмеження свободи дій.

Дієвість кодування залежить від ступеня мотивації алкоголіка до одужання, наскільки постраждали від хвороби його особистості і соціальні якості, яка психологічна обстановка на робочому місці та вдома. До ще одного специфічного фактору відноситься сугестивність. Потрібно зауважити у пацієнтів, схильних до навіювання, успішний результат терапії становить майже 100%.

Відгуки про метод Довженка від алкоголізму підкреслюють, що його дієвість дорівнює порядку 92-95% у разі своєчасного звернення за допомогою до фахівця.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа