Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Алкоголізм – головна проблема сучасного суспільства. Небезпека хвороби в тому, що людина не визнає себе алкоголіком і не помічає, як у неї починає розвиватися залежність від спиртного. Кодування від пияцтва і надана якісна психологічна допомога допомагають перемогти хворобу і повернути хворого в здоровий осередок суспільства.

Розпізнати алкоголіка досить просто:

  • Людина перестає контролювати кількість випитого спиртного.
  • Починає йти в короткі, а потім довгі запої.
  • Після чергового заходу похмеляється на наступний день.
  • Відсутній похмільний синдром.

Успішне лікування алкоголізмуЯкщо у вашого близької людини помітний хоча б одна з цих ознак, то вам варто негайно звернутися в наш наркологічний центр за допомогою, адже чим менше стаж прийому алкоголю, тим більше шансів на одужання.

Ціна кодування від алкоголю прийнятна, вартість лікування від алкоголізму помірна, тому отримати кваліфіковану допомогу може будь-який пацієнт, який звернувся до нас.

Кодування від алкогольної залежності

Провести кодування від алкоголізму неможливо без згоди хворого і його бажання вилікуватися від хвороби. Багато приватних клінік рекламують себе, пропонуючи послугу з швидкого кодування, але це фейк, бо неможливо за пару годин вилікуватися від алкоголізму, адже проблема знаходиться набагато глибше – на підсвідомому рівні.

Закодувати від алкоголізму можуть тільки в наркологічному центрі за умови, що пацієнт пройде програму реабілітації.

Спочатку кодування відбувається на психологічному рівні за допомогою гіпнозу і підшивки, останній метод застосовується до пацієнтів, яким важко відмовитися від спиртного і вони постійно шукають спосіб, щоб роздобути алкоголь.

  • Гіпноз – вплив на підсвідомість людини з метою виявити причину розвитку хвороби, зрозуміти, що її підштовхнуло до розпивання спиртних напоїв і викликати огиду до спиртного.
  • Підшивка – пацієнту під шкіру вводиться капсула з препаратом, яка починає діяти після того, як пацієнт буде вживати спиртне, викликаючи у нього сильний похмільний синдром.

Перед тим, як робити кодування, хворому проводять детоксикацію, щоб вивести з організму токсини, що накопичилися. Потім призначають повне обстеження на наявність патологій і оцінюють його психічний та емоційний стан. Після аналізу клінічної картини хворому призначається індивідуальне лікування.

Відзначимо, що не кожного пацієнта можна закодувати від алкоголізму за допомогою гіпнозу через його несприйнятливості до нього. Тому для таких хворих використовуються інші методи.

Щоб позбавити людину від алкоголізму, з нею необхідно працювати на психологічному рівні, вселяючи про шкоду алкоголю, мотивуючи на одужання і допомагаючи переоцінити життєві цінності, що підвладне тільки досвідченому психологу і психотерапевту.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Методи кодування від алкогольної залежності

Сьогодні розроблено безліч способів кодування, які перераховувати можна до нескінченності, проте існує орієнтовна класифікація:

  • Медикаментозний: пацієнтові призначають ін’єкції, медпрепарати, що пригнічують тягу до спиртного, а також проводять підшивку алкоблокатора. До переваг даного методу можна віднести те, що його застосовують при будь-якій стадії алкоголізму, він дозволяє вберегти пацієнта від рецидиву хвороби, доступний, і підходить для проведення терапії.
  • Гіпнотерапія: метод грунтується на виклику позитивних спогадів і емоцій у людини, без спиртного і відразу при згадці про алкоголь. Під час гіпнозу пацієнт знаходиться між сном і реальністю, в такому стані мозок людини не активний, але приймає інформацію, аналізує її і переналаштовується. Користуючись цим, гіпнотерапевт закладає в підсвідомість хворого програму на одужання, після чого прокинувшись, мозок пацієнта починає активно її виконувати.
  • Психотерапія: для кодування використовують метод Малкіна, Довженка, Рожнова та інших авторів.
  • Апаратний метод кодування: судомна, електроімпульсна, лазерна терапія і гипертермический метод. Суть лазерного способу кодування полягає у впливі лазерного променя на певну зону мозку, відповідальну за пристрасть до спиртного. По суті, за допомогою лазера стирається інформація про залежність. Метод ефективний, якщо у пацієнта не розвинулася фізіологічна залежність.

Метод кодування в наркологічному центрі Києва призначається для кожного пацієнта індивідуально і залежить від тяжкості хвороби та особливостей організму.

 

Клініка кодування алкогольної залежності

Кодирование от алкогольной зависимостиНаркологічний центр використовує тільки ефективні методи кодування і лікування алкозалежності. Крім кодування використовується спеціальна програма реабілітації, в яку входить робота психолога, відвідування сауни, тренажерного залу, трудотерапія, ароматерапія, прийом фіточаїв, культурні заходи, виконання завдань, консультація психотерапевта.

Після проходження лікування в клініці пацієнти отримують документ, що підтверджує їх повне одужання, на підставі якого вони можуть в короткий термін відновити втрачені цивільні права.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання, тому якщо в сім’ї є алкоголік, краще звернутися за допомогою на перших стадіях алкоголізму, поки в організмі хворого не почали відбуватися патологічні зміни. Звернутися за допомогою можуть як родичі алкоголіка, так і сам хворий. Адреса клініки кодування від алкозалежності та контактні телефони вказані на сайті. Наркологічний центр не тільки проводить лікування від алкоголізму, але і допомагає хворому без стресу адаптуватися в суспільстві, навчивши його справлятися зі стресовими життєвими ситуаціями без спиртного.

Клієнти клініки, які пройшли анонімне лікування, залишають позитивні відгуки про кодування від алкоголю.

 

Ярослав, 27 років.

Завжди вів здоровий спосіб життя, але після вступу до університету виявився в поганій компанії. Чарка за чаркою, я і не помітив, як став залежним від спиртного. Дівчина мене кинула, зіткнувся з нерозумінням рідних, замкнувся в собі, життя стала нецікавим. За повчанням друга звернувся в наркологічний центр, не особливо сподіваючись, що мені допоможуть впоратися з проблемою. Завдяки гіпнозу, розуміння медперсоналу і психолога у мене з’явилася впевненість у собі, я переосмислив життя, почав активно займатися спортом. Колишнє життя в минулому, зараз у мене сім’я і дитина, життя набуло сенсу.

 

Кирило, 39 років.

У мене був успішний бізнес, машина, сім’я. Після того, як дружина пішла до іншого чоловіка, життя втратило сенс. Я впав у сильну депресію, від мене відвернулися друзі, справи пішли на спад. З горя запив, з’явилися нові знайомі, які були не проти мене підтримати за чарочкою горілки. У центр на лікування мене відправив брат. Проходячи лікування, мені зробили лазерну систему кодування, не обійшлося і без гіпнозу, після чого стало набагато легше. Впоратися з депресією мені допоміг досвідчений психолог. Зараз я знайшов роботу, зустрів дивовижну жінку, у нас зав’язалися романтичні стосунки, життя налагодилося.

 

Ігор, 34 роки.

Завжди засуджував людей, що п’ють, поки сам не зіткнувся з цією проблемою. Через постійні стреси на роботі пристрастився до спиртного і не помітив, як став алкоголіком. Дружина відправила на лікування в наркологічний диспансер, що спочатку мене дуже дратувало. Після проходження кодування і численних занять з психологом, я переглянув свої цінності в житті. Повернувшись додому, першим ділом налагодив відносини з сім’єю, знайшов нову роботу і почав відвідувати тренажерний зал. З власного досвіду скажу, що спорт – відмінний спосіб боротьби зі стресом.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа