Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Детоксикація від наркотиків

Перед початком лікування від наркозалежності потрібно провести повне очищення організму від токсинів, які накопичилися за період прийому наркотиків (алкоголю). Детоксикація організму від наркотиків дозволяє позбавити людину від болісної ломки, яка супроводжується судомами і тремтінням тіла, внаслідок неприйняття наркотиків. Відзначимо, що ломка без правильно наданої медичної допомоги може призвести до летального результату.

Організм людини здатний сам очищатися від шкідливих речовин, але через постійне вживання наркотиків він слабшає і не може самостійно позбутися від токсинів, які згубно діють на всі його системи. Це призводить до погіршення здоров’я і розвитку патологій, порушення роботи внутрішніх органів.

Детоксикація дозволяє швидко очистити кров і відновити роботу організму, поліпшивши стан хворого. Під час детоксикації у хворого відзначається:

 • Потовиділення.
 • Ритм серця частішає.
 • Кров’яний тиск піднімається.
 • Посилюється слиновиділення.
 • Помітне тремтіння у всьому тілі.
 • Порушується стілець.

Така реакція вважається нормальною. Але внаслідок тривалого прийому наркотиків або алкоголю, організм більше не здатний сам очищатися, тому необхідно звертатися за медичною допомогою. Якщо цього не зробити, то наркотична інтоксикація приведе людину до смерті.

Наркотичні речовини згубно впливають на роботу нервової, ендокринної та судинної систем. Вдома провести очистку організму неможливо, тому якщо в сім’ї є наркоман (алкоголік) слід негайно звернутися в наркологічний центр за допомогою, ціна лікування наркоманії в якому досить прийнятна.

 

Як зняти наркотичну інтоксикацію

Очистити організм і відновити його роботу можна вдавшись до різних методів детоксикації, після якої пацієнт відчує значне поліпшення здоров’я. У наркологічному центрі в Києві програма детоксикації абсолютно безпечна для пацієнта і має цілу низку переваг:

 1. Застосовується для людей незалежно від того, приймав пацієнт наркотичну речовину (алкоголь) до цього чи ні.
 2. Медичні препарати застосовуються тільки в екстрених випадках, що дозволяє не порушувати природну роботу системи очищення організму.
 3. Нова методика детоксикації дозволяє прибрати токсини навіть у жировій тканині.
 4. Після проходження програми у пацієнта повністю відновлюється здатність організму самостійно виводити шкідливі речовини природним шляхом.

На відміну від медикаментозного методу детоксикації нова програма дає можливість очистити кров і вивести з організму всі токсини, що відклалися за час зловживання наркотичними речовинами або алкоголем.

Детоксикація при лікуванні наркозалежності грає важливу роль в повному вилікуванні хворого, в нашому центрі очищення організму проводиться кількома способами:

 • Медикаментозний – введення лікарських медпрепаратів і абсорбентів. Даний спосіб використовується вкрай рідко і тільки у важких випадках, коли організм пацієнта не здатний самостійно очиститися від токсинів.
 • Вживання мінеральних вод. Вода допомагає зняти нудоту, печію і біль в шлунково-кишковому тракті, сприяє природному очищенню організму і відновлює роботу всіх внутрішніх органів.
 • Дихальна гімнастика. Спеціаліст з пацієнтами проводить дихальну гімнастику, за допомогою правильного дихання людина заспокоюється, знімається почуття стресу і депресії, організм насичується киснем, починає працювати природна система очищення.
 • Дієта. Пацієнту розробляється правильний раціон харчування, що дозволяє вивести токсини та наситити організм корисними мікро та макроелементами.
 • Відвідування масажного салону та сауни. Якщо немає протипоказань, хворого відправляють в сауну, де за допомогою поту виходять токсини і шлаки з організму. Масажні процедури сприяють розслабленню і відновленню м’язової тканини і системи кровообігу.

Якщо людина не приймає наркотики і алкоголь, то віона також може пройти в нашому центрі програму детоксикації, оздоровив свій організм.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Детокс наркомана

Інтоксикація наркотиками (алкоголем) надає згубний вплив на весь організм, призводячи до поганого самопочуття. Допомогти хворому можна лише в наркоцентрі, провівши детоксикацію в стаціонарних умовах, куди входить:

 • Триразове харчування.
 • Прийом заспокійливих медпрепаратів і абсорбентів.
 • Спостереження у лікаря: нарколога, психотерапевта, психолога.
 • Інфузійна терапія.

Детокс за допомогою медикаментів має ряд протипоказань:

 • Вагітність.
 • Захворювання серця.
 • Алергія на медпрепарат.
 • Захворювання нирок, печінки.

Саме тому в центрі перевагу віддають детоксикації природним шляхом, щоб не нашкодити здоров’ю пацієнта.

Детоксикація організму, безумовно, є першим кроком до лікування, вона допомагає зняти фізичну залежність і налаштувати організм на правильну роботу. Помилково вважати, що після проведення Детокс пацієнт більше не візьметься за прийом наркотиків (алкоголю). Для повного лікування необхідно пройти повний курс реабілітації, який спрямований на зняття психологічної залежності.

Детоксикація організму проводиться в кілька етапів:

 • Виведення з організму наркотичної речовини.
 • Очищення від токсинів.
 • Відновлення функцій організму.

Детоксикация от наркотиков

Під час виведення важких форм наркотиків під час процедури завжди поруч з пацієнтом знаходиться реаніматолог, який в разі загрози для життя хворого надає негайну допомогу. Відзначимо, що центр оснащений сучасним обладнанням і реанімацією, тому навіть найважчі пацієнти мають шанс на одужання.

В цілому курс детоксикації в залежності від складності варіюється від 7 до 30 днів. Під час проведення Детокс пацієнтам призначається фіто- і ароматерапія, що дозволяє швидше відновити захисні функції організму і роботу всіх внутрішніх органів.

Чому важливо проходити детоксикацію в клініці? Під час очищення організму від шкідливих речовин хворий відчуває сильний стрес, що виявляється в безсонні, почутті тривоги і сильного емоційного напруження, зняти які за допомогою лікарських препаратів часом дуже складно. Тому на даному етапі з пацієнтом проводить активну роботу психолог, налаштовуючи хворого на одужання і дозволяючи йому впоратися з психічним і емоційним розладом. Перевага проходження Детокс в стаціонарі полягає в тому, що у пацієнта немає можливості приймати наркотичні речовини та алкоголь, він знаходиться під повним контролем співробітників центру.

Крім цього, диспансер оснащено комфортними палатами і затишним двориком для прогулянок, це дозволяє пацієнтам почувати себе як на курорті, а уважний і ввічливий персонал завжди готовий вислухати і допомогти хворому в будь-який час доби, надаючи психологічну та медичну допомогу.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа