Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Успішне лікування амфетамінової залежності

Згідно з дослідженнями Україна знаходиться в ТОПі країн за вживанням спиртних напоїв. Щорічно в нашій країні звичайна людина випиває близько 20 літрів алкоголю. Погодьтеся, така цифра виглядає лякаюче.

Засмучує той факт, що в Україні, як і в інших країнах пострадянського простору, немає культури розпивання алкоголю. Батьки не розмовляють зі своїми дітьми про шкоду, яку завдає спиртне, дорослі не знають міри і часто п’ють до забуття.

Поняття «отруєння алкоголем» недостатньо розкрито. Які асоціації викликає це словосполучення? Найчастіше в головах наших співгромадян проносяться думки про алкоголіків і неконтрольованоме вживання спиртного. Багато хто не замислюється про ознаки такого отруєння і про те, що робити при сильній алкогольної інтоксикації.

Щоб розібратися, чи варто спочатку поговорити про симптоми. До них відносять:

  • запаморочення і головний біль;
  • нудота і блювота;
  • втрата просторової орієнтації;
  • порушення мови.

Це короткий список найбільш поширених симптомів. Вони характерні для перших 3-4 стадій алкогольного отруєння. Для ннаступни стадій інтоксикації організму алкоголем характерні втрата свідомості, згасання життєво важливих функцій, порушення дихання і летальний результат. На 5 і 6 стадії провести самостійно детоксикацію організму від алкоголю неможливо і необхідно невідкладно викликати швидку допомогу.

 

Як зняти інтоксикацію після алкоголю і чи варто займатися самолікуванням

Щоб не втрачати дорогоцінний час, потрібно забезпечити приплив свіжого повітря. Цього можна досягти, винісши потерпілого на вулицю, відкривши вікно і не допускати скупчення людей навколо. Перебуваючи без свідомості, людина не зможе контролювати блювотні позиви, а отже, є ймовірність захлинутися власною блювотою. Щоб попередити такий розвиток подій, укладіть людину на бік і не залишайте її одну до приїзду медиків. Далі співробітники швидкої допомоги вживатимуть всіх необхідних заходів і докладуть максимум зусиль, щоб медикаментозно вивести інтоксикацію алкоголю у пацієнта. У більш легких випадках можна впоратися з отруєнням самостійно.

Спираючись на перераховані вище симптоми, ви зможете відповісти собі безпомилково, що наступило отруєння. Найчастіше головний біль не викликає у людей думок про інтоксикацію і вони продовжують пити далі. Але цього не варто робити. Таким чином, ви погіршите ситуацію, свій фізичний стан і збільшите вплив на психічне здоров’я.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

 

Детоксикація при алкоголізмі

Алкоголізм – це дуже поширене захворювання. До сих пір ніхто однозначно не може відповісти на питання, що є причиною його виникнення. Багато списують на психологічну незрілість або слабкість характеру, хтось говорить про генетичну схильність. Але однозначно можна сказати тільки те, що цю недугу потрібно лікувати і від нєї можна позбутися.

Найчастіше у алкоголіків зустрічається 4 і вище стадії алкогольної інтоксикації. Симптоми отруєння яскраво виражені: від блювоти і дезорієнтації до втрати свідомості. У такому випадку необхідна допомога нарколога в Києві і медикаментозний коктейль для полегшення симптомів абстинентного синдрому. Ціна лікування алкоголізму в Києві помірна.

 

Допомога при інтоксикації алкоголем

Необхідно пам’ятати про те, що при розпаді етанолу в організмі зменшується кількість рідини. Це відбувається через інтенсивну роботу печінки та нирок для виведення з організму продуктів розпаду спиртових сполук. Отже, необхідно вживання великої кількості рідини. Виведення з запою

Це може бути чиста вода, обов’язково без газу, чорний чай. Не варто вживати каву, навіть якщо це ваш улюблений напій. Потрапляючи в організм, вона сповільнить процес очищення. Також відмінними напоями стануть свіжовичавлені соки. А в чай ​​можна додати імбир і мед. Щоб позбутися від нудоти, використовується та ж вода без газу, але з додаванням лимонного соку або часточки лимона.

Часто на наступний день після розпивання спиртного наші діди випивали розсіл. Він також стане відмінним засобом для відновлення водно-сольового балансу в організмі. Але не варто ним зловживати. Тому як він надає навантаження на нирки, які інтенсивно працюють.

У народній медицині також використовуються трави і коріння. Наприклад, корінь селери, цикорій, шипшина. Але будьте уважні до індивідуальних особливостей організму і реакцій на трави. Іноді, здавалося б, нешкідливі відвари, що широко використовуються можуть викликати алергічні реакції.

Варто відзначити, що похмелитися спиртним ні в якому разі не можна. Таким дідівським методом можна погіршити ситуацію і викликати ще сильнішу інтоксикацію.

Для того, щоб уникнути можливих наслідків розпивання алкоголю, перед вечіркою варто підготуватися. По-перше, не починайте пити на голодний шлунок. Підкріпіться чимось суттєвим і калорійним. По-друге, ви можете прийняти будь-який з сорбентів ще до початку заходу, який передбачає алкоголь.

Якщо все ж настала інтоксикація після алкоголю, в першу чергу замініть алкоголь водою, прийміть сорбент або будь-яке інший комплексний симптоматичний аптечний засіб, який допоможе вашому організму впоратися з виведенням отруйних речовин з організму. Таких препаратів досить багато. Їх дія грунтується на допомозі печінки в роботі, зняттю запалень, спазмів, нудоти і відновленню водного балансу.

Найбільш неприємним з симптомів інтоксикації є блювота. Але як би не хотілося її уникнути, цього робити не потрібно: організм природним шляхом намагається позбутися від усього, що заважає його правильній роботі.

Будьте уважні до сигналів свого організму, він відмінно продуманий і подасть вам сигнал, якщо щось йде не так. Обов’язково звертайте увагу на якість напою, який ви вживаєте, якщо не можна уникнути спиртного зовсім.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа