Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Безкоштовне лікування алкоголізмуАлкоголізм –  це не просто погана звичка, це підступне захворювання, яке завдає шкоди не лише фізичному, а й психічному здоров’ю людини. Як часто ваш робочий день закінчується походом в бар з колегами? Чи обмежується вечір одним келихом пива або чаркою міцного алкогольного напою? Може така поведінка відноситься не до вас, а до вашого близької людини?
Найчастіше люди, які випивають щодня, здавалося б, трохи спиртного, вважають, що це не має нічого спільного з алкоголізмом. Зазвичай у відповідь ви можете почути, що людина не допивається до безпам’ятства і не валяється в підворіттях, та й кількість спиртного мінімальна. Це поширений міф.

Алкогольна залежність розвивається стрімко. Ви й не помітите грань між фізичною і психологічною залежністю. Чи хочете ви, щоб алкоголь витіснив всі, що вас радує в житті? Позбавив вас сім’ї, роботи, засобів, а головне свободи? Більшість людей, задумавшись, дадуть відповідь, що не хотіли б такого розвитку подій. Деяка кількість алкоголіків відмахнеться і продовжить вірити в свою силу волі і в те, що він зможе самостійно кинути пити тоді коли захоче сам і отримає лікування алкоголізму в Україні безкоштовно.

Запропонували лікувати алкоголізм безкоштовно: за і проти

Саме по собі лікування в першу чергу залежить від самого хворого, його мотивації і бажання. Примусове лікування не дасть стабільного і тривалого результату. Якщо у вас вийшло умовити алкоголіка на лікування, негайно набирайте номер телефону реабілітаційного центру. Зателефонувати і записати людини на лікування варто відразу ще тому, що психіка алкоголіків досить нестабільна і дуже швидко вони можуть змінити рішення, відмовившись від лікування.
Перший етап лікування будь-якого виду залежності, в тому числі і алкоголізму, починається з детоксикації. Багато помиляються, вважаючи, що детоксикація – це панацея, і після очищення організму алкоголік може вважати себе здоровим і повертатися до звичайного життя. Але це далеко не так.

Деякі недобросовісні «знавці» пропонують безкоштовно вилікуватися від алкоголізму. Будьте уважні до таких пропозицій. Безкоштовний сир в мишоловці не завжди свіжий. А лікування неякісне або несподівано вам буде запропоновано заплатити по закінченню свого, так званого лікування.

Реабілітаційний центр “Реванш” працює за всесвітньо визнанною методикою, нічого не приховуючи. З вартістю будь-якої процедури, кожного етапу лікування, розміщення в стаціонарі вас ознайомлять відразу ж. В першу чергу, звертаючись за допомогою, пацієнт хоче бути впевнений у своїй анонімності. Ми надаємо комфортні умови для тривалого перебування на реабілітації, анонімність, чесність з фінансової сторони питання. А головне завдяки методикам і роботі фахівців, алкоголік отримає якісне лікування. Безкоштовна допомога алкоголікам не дає ніяких гарантій і вже тим більше не здійснює довічну підтримку тих, хто пройшов лікування.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Чи можливо безкоштовне лікування алкоголізму в Києві

Безкоштовне лікування алкоголізму

Але найстрашніше в безкоштовному лікуванні алкоголізму не те, що людина буде розчарована в реабілітації від алкогольної залежності в принципі, а те, що горе-фахівець може нанести шкоду пацієнту. Як таке може статися?
Можна навести безліч прикладів відсутності належної кваліфікації, знань і медичної освіти. Кожен другий сьогодні вважає себе знавцем в сфері, що сподобалася після прочитання кількох статей в інтернеті. Деякі, взявши на себе роль знахарів, відкрито радять сумнівні народні методи, пропонуючи безкоштовне лікування алкогольної залежності в Києві. Під час детоксикації організм проходить очищення від шкідливих речовин, які накопичувалися тривалий час. Для цього використовуються медикаменти, вірніше сказати, «коктейль» з медикаментів, які полегшують синдром відміни і похмілля. Коли вам запропонують безкоштовне лікування алкоголізму, задумайтеся про те, що медикаменти потрібно купити. А якщо лікування алкоголізму безкоштовне, то чим власне вас «лікують»?

Протягом терміну алкогольної залежності вони наносили шкоду всьому організму, і приховували захворювання. Позбавивши людину від впливу отрут, можна зіткнутися з проявами захворювань. І в такому випадку потрібна буде медична допомога. Впевнилися ви в тому, що безкоштовне лікування алкоголізму вам надає медик?

Цінуйте свою свободу, не вішайте собі на шию вантаж під назвою «залежність». Будьте уважні до свого фізичноого і психічного здоров’я, не довіряйте його тим, хто пропонує безкоштовне лікування алкоголізму швидко. Це тривалий процес роботи над собою та своїми проблемами.

5 (100%) 1 vote
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 03.08.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа