Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Успішне лікування алкоголізмуНаркотичні речовини руйнують особистість людини і негативно позначаються на здоровому суспільстві, приносячи шкоду економіці країни, адже наркоман не працює і не платить податки, а держава виділяє кошти на його лікування.

Більшість наркоманів (алкоголіків) бояться звертатися в клініку через розголос їх особистісних даних, що призводить до презирливим поглядам і осуд з боку, вихід – анонімне лікування від наркозалежності в нашій клініці. Навіть після закінчення лікування, дані про пацієнтів, не розголошуються, людина може почати життя з чистого аркуша, не боячись розголошення його проблеми.

Розпізнати наркомана складніше, ніж алкоголіка, так як він веде більш прихований спосіб життя, але якщо ваш близька людина:

  • Приходить додому зі скляним поглядом.
  • Від неї виходить приємний солодкуватий аромат.
  • Шкіра обличчя стала блідою.
  • З’явилися нові дивні знайомі.
  • Вона перестала розповідати, як провіла день і стала пропадати ночами.
  • Не відповідає на телефонні дзвінки.
  • Спостерігаються часті перепади настрою.
  • Веде більш відокремлений спосіб життя.
  • Не хоче працювати, вчитися.
  • У нєї пропав інтерес до життя.

То негайно звертайтеся в наркологічний диспансер за професійною допомогою.

Вартість лікування від наркозалежності індивідуальна для кожного пацієнта і залежить від тяжкості захворювання, а також диспансер проводить лікування наркозалежності (алкоголізму) безкоштовно, в рамках державної програми, що дає шанс кожній людині повернутися до здорового способу життя.

Після проходження лікування клініка, за запитом пацієнта, видає довідку, що підтверджує успішність лікування і дозволяє влаштується на роботу і повернути втрачені цивільні права.

 

Анонімне лікування від наркотиків

Анонімне лікування наркоманів в наркологічному диспансері відбувається за допомогою сучасних і дієвих методів, які дозволяють перемогти хворобу незалежно від стажу прийому і тяжкості наркотику.

Першим кроком на шляху до повного одужання – умовити хворого пройти лікування в стаціонарі. Якщо пацієнт відмовляється прийти за допомогою в наркологічний диспансер, то ви можете зателефонувати до нас по телефону і викликати нарколога. Лікар умовить хворого на реабілітаційний курс.

У центрі, пацієнту проводять детоксикацію, очищаючи організм природним шляхом, тобто, використовуються трав’яні чаї, фізкультура, дихальна гімнастика, прийом мінеральних вод. У важких випадках детоксикацію проводять за допомогою медпрепаратів.

Після очищення організму пацієнт здає біохімічний і токсикологічний аналіз крові, для з’ясування стану здоров’я, а також робить УЗД всіх внутрішніх органів. Повне обстеження організму дозволяє точно уявити клінічну картину і призначити індивідуальне анонімне лікування від наркоманії.

Потім починається робота психолога, який проводить індивідуальні заняття, з пацієнтом застосовуючи гіпноз і даючи завдання, таким чином, з’ясовуючи причину прийняття наркотиків (алкоголю) і викликаючи до згубних звичок огиду на підсвідомому рівні.

В період реабілітації пацієнт відвідує групові заняття з анонімними наркоманами (алкоголіками), які тільки стають на шлях одужання. Розповідаючи про свої проблеми і отримуючи розуміння, хворий розкривається, у нього проявляється почуття впевненості і мотивація. Психолог активно проводить роботу з родичами пацієнта, допомагаючи налагодити відносини, і вчить правильно спілкуватися з пацієнтом, що попереджає в подальшому ризик розвитку рецидиву хвороби. Для швидкого відновлення фізичної форми та душевної рівноваги хворим пропонують відвідувати уроки малювання, тренажерний зал, басейн та інші заняття, які в подальшому допоможуть їм відволікатися від думок, про наркотичні речовини (алкоголь).

Після реабілітації починається завершальний етап соціалізації, пацієнт починає виходити в суспільство, відвідує різні заходи: виставки, кінотеатр, оперу, вчиться вести діалог з людьми, шукає роботу. На даному етапі хворий знаходиться три дні в центрі, чотири вдома, так медпрацівники центру можуть проконтролювати процес адаптації.

Головна мета наркологічного центру не тільки вилікувати хворого, але і зробити все можливе, щоб той не зміг взятися за старе і почав життя з чистого аркуша.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Анонімне лікування наркоманії в Києві

Анонімне лікування починається з довірчих відносин. Потрапляючи в наркологічний диспансер, персонал проводить ознайомлення пацієнта з медпрацівниками та іншими хворими. Завдяки тому, що палати в центрі комфортно облаштовані, пацієнт відчуває себе як вдома, також передбачений дворик, де можна гуляти і спілкуватися з іншими пацієнтами клініки.

Лікування проходить суворо по графіку і для кожного пацієнта розробляється раціон харчування, виходячи зі стану його здоров’я, що дозволяє природним шляхом очищати організм від токсинів та відновлювати імунну систему і роботу внутрішніх органів.

На перших порах, лікування проходить в закритому стаціонарі, тобто, до пацієнта не пускають рідних і близьких людей, бачитися з ними він зможе на завершальному етапі, коли його психологічний та емоційний стан відновляться.

 

Анонімна наркоманія

Анонімне лікування наркоманіїДля наркоманів (алкоголіків) дуже важливо щоб було лікування наркоманії анонімне, так як багато хто з них ведуть потайний спосіб життя і не бажають, щоб про проблему дізналися інші. Багато пацієнтів клініки звертаються самі, потай від рідних і знайомих, в рідкісних випадках в клініку привозять хворих за згодою родичів, коли стоїть питання про порятунок життя людини.

Колишні наркомани на добровільних засадах проводять зустрічі з пацієнтами клініки, розповідаючи їм, як змінилося їхнє життя після лікування, мотивуючи хворих на одужання.

Чому люди починають вживати наркотики? Найчастіше під вплив наркотичних речовин потрапляють підлітки, шукаючи нові відчуття і бажаючи виділитися з натовпу, вони часто в нічних клубах пробують притуплююлу речовину, помилково вважаючи, що зможуть від нєї відмовитися в будь-який час. Після першої дози, в організмі людини розвивається психологічна залежність і хочеться знову відчути ефект ейфорії. Після другої, третьої дози, підліток вже не може відмовитися від наркотику, кожен раз підвищуючи дозування, він наближає себе до смерті.

Дуже важливо, своєчасно звернутися за допомогою, поки не настали катастрофічні зміни в організмі. Якщо у вас є найменші підозри, що ваша близька людина приймає наркотичні речовини, негайно викликайте нарколога з нашого центру, який після спілкування з пацієнтом розвіє ваші побоювання або ж умовить хворого на лікування.

Мета анонімної наркоманії показати хворим, наскільки змінюється життя без наркотиків і що можна отримувати задоволення від улюбленого хобі, не вдаючись до одурманюючих речовин.

Люди, які бажають позбутися наркотичної залежності, спілкуючись з колишніми наркоманами, психологічно себе налаштовують на ведення здорового способу життя, що полегшує процес лікування. Тому, якщо в сім’ї є наркоман, не затягуйте з візитом до нарколога, інакше все закінчиться плачевно.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 06.09.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа