Ліцензія МОЗ України №493/1/51-12
+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

+38(097)696-49-68

безкоштовно | анонімно | 24 години

Лікування наркоманіїАлкоголізм – важке фізіологічне і психічне захворювання, що приводить до деградації особистості людини. Небезпека алкогольної залежності в тому, що людина втягується поступово, при цьому не усвідомлюючи серйозності проблеми, що склалася.

До складу алкогольних міцних напоїв входить етиловий спирт, який в період розпаду виділяє токсини вкрай небезпечні для організму людини. В результаті порушується робота внутрішніх органів. В першу чергу навантаження йде на печінку і нирки, які виводять з організму токсичні речовини. Також порушується робота судинної, нервової та ендокринної систем. За статистикою алкоголіки вмирають від інфаркту, інсульту, цирозу або відмови нирок.

У сім’ях алкоголіків найчастіше страждають діти. Вони піддаються психологічному і фізичному насильству, від нестачі батьківського тепла діти виростають озлобленими і часто стають на злочинний шлях.

Людина, що страждає від алкогольної залежності але бажає вилікуватися, боїться звертатися за допомогою через розголос своєї проблеми, тому наша клініка пропонує лікування від алкоголізму анонімно.

Відзначимо, що вилікувати алкоголізм в домашніх умовах можна тільки на першій стадії, поки у хворого не розвинулася сильна психологічна залежність. В інших же випадках слід звернутися в спеціалізовану клініку за кваліфікованою допомогою.

Анонімне лікування алкозалежних людей складається з декількох етапів:

  • Зняття похмільного синдрому і відновлення нормального режиму сну медикаментозним способом.
  • Повне обстеження стану здоров’я хворого і призначення лікування індивідуально.
  • Психологічна допомога, включає в себе індивідуальні та групові заняття з психологом. Даний метод дозволяє хворому розкритися, стати більш товариським, визнати свої помилки і налаштуватися на одужання.
  • Гіпноз, розкриває суть проблеми, а саме, що послужило поштовхом до алкогольної пристрасті. Завдяки цьому методу, психотерапевт на підсвідомому рівні може прибрати психологічну залежність, проте гіпноз діє не на всіх пацієнтів.
  • Підшивка, застосовується в тих випадках, коли хворий може потай вживати алкоголь, що зводить до нуля результат лікування. Під шкіру пацієнта вводиться препарат, що реагує навіть на мінімальні дози спиртного, викликаючи у людини сильну нудоту і блювоту, виробляючи огиду до спиртних напоїв.
  • Реабілітація, є важливим завершальним етапом. Колишніх алкоголіків виводять в громадські місця: театр, виставки та інші заходи. Їх навчають етикету і стійкості до спокус.

 

Анонімне лікування алкоголіків

Клініка оснащена комфортними палатами, красивим двориком для прогулянок, масажним кабінетом, басейном і тренажерним залом, що дозволяє хворим відволіктися від думок про спиртне і знайти для себе захоплення, яке в подальшому допоможе справлятися зі стресом. Як правило, після лікування анонімні алкоголіки починають займатися спортом і вести здоровий спосіб життя, у них з’являється інтерес до життя і бажання домагатися своїх цілей.

Прийшовши в наркологічний центр з пацієнтом або рідними йому людьми (якщо хворий не дієздатний) підписується угода, в якій зазначено, що проведене лікування від алкоголізму не піддається розголосу. При цьому від фінансового стану пацієнта, лікування, курс реабілітації і умови в перебування в клініці не залежать.

Лікування алкоголіка анонімно має свої плюси:

  • Хворий знаходиться в спокійній і затишній атмосфері, де відсутня спокуса випити і немає людей і факторів, що нагадують про проблеми мирського життя. Перебуваючи в клініці, пацієнт як би знаходиться в іншому світі, де все розмірено і спокійно.
  • Людина не відчуває себе ущемленою, вона оточена увагою, розкривається, розповідає про свої проблеми, тим самим знімаючи тягар з душі.
  • Анонімне лікування в стаціонарі зводить до нуля появу стресових ситуацій, таких як осуд з боку, зневажливі погляди, приниження.

Лікування алкогольної залежності анонімно дозволяє людині повернутися до нормального життя, а також налагодити відносини зі своїми близькими людьми. У центрі працює психолог, який не тільки проводить роботу з хворою людиною, а й з її рідними, вчить їх розуміти один одного і надавати підтримку. Такий підхід дуже важливий, адже незважаючи на ефективність лікування, в деяких випадках психологічний стан пацієнтів повністю не відновлюється. На стреси вони реагують набагато болючіше, ніж здорові люди, що може привести до рецидиву хвороби.

Залишити заявку! Безкоштовна консультація!

Ви можете врятувати його життя

Анонімне лікування алкоголізму в Києві

Допомогти хворому вилікуватися від алкоголізму допоможе тільки стаціонарне лікування. У домашніх умовах рідним не вдасться простежити за тим, щоб людина не пила. Не маючи відповідної освіти, близькі люди не зможуть надати правильну психологічну підтримку, та й алкоголік навряд чи стане їх слухати.

Зовсім по-іншому йде справа, коли анонімне лікування алкоголіків в стаціонарі проходить за допомогою кваліфікованих фахівців, що мають величезний і безцінний досвід в подібних випадках. Медики можуть своєчасно надати необхідну допомогу пацієнтові в разі погіршення його здоров’я, так як наркоцентр оснащений реанімацією і сучасним обладнанням. У разі панічних атак або безсоння хворий може завжди звернутися до психолога, який його заспокоїть і налаштує на позитив.

Головний плюс анонімного лікування в тому, що навіть після виписки пацієнта і проходження багатьох років, про особистості хворого інформація не поширюється, розповісти про своє лікування в клініці може тільки сам пацієнт.

Оцените материал
Гавриленко Сергей
Ведущий психолог, психотерапевт Международной Антинаркотической Организации
Дата публікації: 03.08.2018
Зв'яжіться з нами
і ми проконсультуємо Вас
по всім питанням

Бесплатно | Анонимно | 24 часа